Informacje19 listopada 2018, 17:00,

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


19 listopada 2018 roku o godz. 18.00 w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych odbędzie się spotkanie z Krystyną Stańdo nt.: Pamięć i uwaga. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie

O czym to będzie?
Pamięć – czym jest? Czy możemy jej całkowicie zaufać? Dlaczego dwie osoby biorące udział w tym samym wydarzeniu mogą je zapamiętać w różny sposób? Jakie są rodzaje pamięci? Jak możemy wspomagać swoją pamięć? Jak uzyskać pewność, że przed wyjściem z domu wyłączyłam żelazko? Jak wspomagać swoich bliskich, którzy zaczynają mieć kłopoty z pamięcią? Jak to zrobimy? Spotkanie ma charakter warsztatowy. Jak się przygotować? Przyjść z chęcią udziału, otwartością na doświadczenie i wzajemne interakcje.
Spotkanie poprowadzi: Krystyna Stańdo – psycholożka, trenerka. Prowadzi warsztaty w obszarze umiejętności interpersonalnych dla dorosłych i dzieci. Pracuje jako terapeutka techniki Bowena wspomagającej leczenie chorób wywołanych stresem i wykonuje relaksacyjno-liftingujące masaże twarzy.
Gospodyni i pomysłodawczyni Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych – Alicja Stankiewicz, psycholog, trenerka, coach.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 listopada 2018, 17:00,

Daniel Gałązka z zespołem w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

25 listopada 2018 roku o godz. 18.00 odbędą się Przekąski Literackie, podczas których wystąpi Daniel Gałązka z zespołem. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, przy ul. Kościuszki 49. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Daniel Gałązka z zespołem w Piasecznie

Podczas wydarzenia będzie promocja płyty “I zobacz”. Zespół DGZZ powstał w 2002 r. i stanowi kontynuację solowej działalności Daniela Gałązki. „I zobacz” , to trzecia płyta zespołu zaaranżowana i nagrana w nowym składzie, z wyjątkowymi muzykami Piotrem Aleksandrowiczem i Krzysztofem Szmańdą. Dwa poprzednie wydawnictwa, to debiutanckie „Dotykam dachów” z 2009r. i wydane w 2012r., studyjne “Odległości”. Twórczość zespołu jest w pełni autorska. Łączy w sobie różne muzyczne style, wynikające z poszczególnych inspiracji członków zespołu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie