Informacje19 listopada 2018, 17:00,

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


19 listopada 2018 roku o godz. 18.00 w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych odbędzie się spotkanie z Krystyną Stańdo nt.: Pamięć i uwaga. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie

O czym to będzie?
Pamięć – czym jest? Czy możemy jej całkowicie zaufać? Dlaczego dwie osoby biorące udział w tym samym wydarzeniu mogą je zapamiętać w różny sposób? Jakie są rodzaje pamięci? Jak możemy wspomagać swoją pamięć? Jak uzyskać pewność, że przed wyjściem z domu wyłączyłam żelazko? Jak wspomagać swoich bliskich, którzy zaczynają mieć kłopoty z pamięcią? Jak to zrobimy? Spotkanie ma charakter warsztatowy. Jak się przygotować? Przyjść z chęcią udziału, otwartością na doświadczenie i wzajemne interakcje.
Spotkanie poprowadzi: Krystyna Stańdo – psycholożka, trenerka. Prowadzi warsztaty w obszarze umiejętności interpersonalnych dla dorosłych i dzieci. Pracuje jako terapeutka techniki Bowena wspomagającej leczenie chorób wywołanych stresem i wykonuje relaksacyjno-liftingujące masaże twarzy.
Gospodyni i pomysłodawczyni Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych – Alicja Stankiewicz, psycholog, trenerka, coach.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 listopada 2018, 20:46,

Bezpłatna mammografia w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

20 listopada 2018 roku w godz. 9.00-12.00 zapraszamy kobiety w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne. Mammobus dostępny będzie przy Urzędzie Miasta i Gminy w Piasecznie, ul. Kościuszki 5.  Zainteresowanie panie zapraszamy do rejestracji, która odbywa się telefonicznie 42 254-64-10, 517-544-044 lub przez stronę www.medica.org.pl

Bezpłatna mammografia w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie