Informacje17 listopada 2018, 20:46,

Bezpłatna mammografia w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 listopada 2018 roku w godz. 9.00-12.00 zapraszamy kobiety w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne. Mammobus dostępny będzie przy Urzędzie Miasta i Gminy w Piasecznie, ul. Kościuszki 5.  Zainteresowanie panie zapraszamy do rejestracji, która odbywa się telefonicznie 42 254-64-10, 517-544-044 lub przez stronę www.medica.org.pl

Bezpłatna mammografia w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 listopada 2018, 19:00,

Spektakl Zła matka - Wtorek Teatralny Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

20 listopada 2018 roku o godz. 20.00 w ramach teatralnego wtorku, odbędzie się spektakl "Zła matka" w reżyserii Karoliny Porcari. Obsada - Małgorzata Bogdańska, Karolina Porcari, tekst - Krzysztof Szekalski, choreografia - Izabela Chlewińska. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 20 zł. dostępne w kasie Centrum Kultury (Pl. Piłsudskiego 9, Przystanek Kultura), w kasie Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 (tylko na godzinę przed spektaklem) oraz na on-line na www.kulturalni.pl Kup bilet ! Zapraszamy.

Spektakl Zła matka - Wtorek Teatralny Piaseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

“Zła Matka” to spektakl o matkach, dla których macierzyństwo to nie jest szczyt marzeń. O kobietach, które nie chcą odgrywać ról, jakie im się narzuca i chcą same decydować o sobie. Chcą żeby ich głos był równie ważny jak mężczyzn. To także ironiczna opowieść o relacjach z partnerami, mężami i kochankami. Próba opisu świata kobiet w okresie macierzyństwa, oddania odczuć kobiety w czasie porodu i tuż po nim tworzy zabawną opowieść o zmaganiach młodych matek z nową rzeczywistością, z którą przychodzi im się zmierzyć.
„Zła Matka” została również uznana przez krytyków na łamach teatr-pismo.pl za jeden z najlepszych spektakli Offowych sezonu 2016/2017.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie