Informacje1 września 2009, 00:00,

Sprzedam działkę bezpośrednio 1046m2 Henryków Urocze

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 1046m2, położoną w malowniczej miejscowości Henryków-Urocze (gmina Piaseczno). 10 km od centrum Piaseczna oraz 5 km od Alei Krakowskiej. Doskonała lokalizacja dla osób ceniących ciszę i piękno natury. Działka budowlana jest w kształcie prostokąta o wymiarach 27,25m x 38,40m - przyległa dłuższym bokiem do drogi. Media są w ulicy: prąd, woda, gaz.

Sprzedam działkę budowlaną bezpośrednio 1046m2 Henryków UroczeSprzedam działkę budowlaną bezpośrednio 1046m2 Henryków Urocze
kliknij, aby powiększyć zdjęcia działki w Henryków Urocze

Działka, objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. W okolicy są domy jednorodzinne, blisko komunikacja, oraz sklep. W sąsiedniej miejscowości Złotokłos: szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, poczta, placówki handlowe, kawiarnia, kościół, komunikacja. W sąsiedztwie powstają nowe domy jednorodzinne.

kliknij, aby powiększyć zdjęcia działki w Henryków Urocze

W tej okolicy można się zakochać! Przekonaj się o tym osobiście. Zadzwoń i umów się na obejrzenie działki. Polecam!

Położenie miejscowości Henryków Urocze względem PiasecznaPołożenie działki w miejscowości Henryków Urocze
kliknij, aby powiększyć zdjęcia mapy Henryków Urocze

OG£OSZENIE NIEAKTUALNE !!!

Informacje12 stycznia 2013, 00:00,

Koncert kolęd zespołu Coniew w Górze Kalwarii

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Dyrektor Ośrodka Kultury oraz Zespół Chóralny CONIEW zapraszają wszystkich mieszkańców na KONCERTY KOLęD w wykonaniu Zespołu Chóralnego CONIEW Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii. Koncert odbędzie się 13 stycznia 2013 roku o godz. 10.00 w Kaplicy Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii. Zapraszamy.

KONCERT KOLęD WYKONANIU ZESPO£U CHÓRALNEGO CONIEW W GÓRZE KALWARII
autor/źródło: Wątek na forum mieszkańców koncerty kolęd w Górze Kalwarii