Informacje3 listopada 2013, 00:00,

Spotkanie z Mariolą Pryzwan w Magdalence


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli zaprasza na listopadowe spotkanie autorskie z Mariolą Pryzwan, autorką biografii Anny German, które odbędzie się 7 listopada 2013 roku o godz. 17.00 w Centrum Integracji Społecznej, przy ul. Lipowej 28 w Magdalence. Zapraszamy wszystkich mieszkańców na czwartkowe spotkanie autorskie w Magdalence.

Spotkanie z Mariolą Pryzwan w Magdalence

Mariola Pryzwan z wykształcenia jest polonistką, z zawodu bibliotekarką, z zamiłowania biografistką. Bardzo lubi swoich bohaterów, a jest ich kilkoro: Władysław Broniewski, Zbigniew Cybulski, Maria Dąbrowska, Anna Jantar, Maria Kownacka, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Halina Poświatowska i oczywiście Anna German. Uwielbia spotkania autorskie. Czytelnicy chyba też je lubią, bo mówią, że potrafi zarazić ich emocjonalnym stosunkiem do bohaterów swoich opowieści. Taka opinia mobilizuje i uskrzydla. Wędrówki śladami bohaterów, spotkania z ich bliskimi, zdobywanie dokumentacji – to jej pasja. Do tego teatr i realizowane z mężem wspólne zamiłowania: podróże i polska piosenka lat 60. i 70.

Mariola Pryzwan
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje3 listopada 2013, 00:00,

WARSZTATY STREETARTOWE W PIASECZNIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

6 listopada 2013 roku zapraszamy na drugie warsztaty streetartowe dla młodzieży i dorosłych w Piasecznie. Rozpoczną się one o godzinie 18.30 w Ekolandii na rynku miejskim (w siedzibie Fundacji Eco Choice). Wspólnie stwórzmy coś wyjątkowego w Piasecznie. Zapraszamy! Projekt realizowany jest i dofinansowany w ramach współpracy UMiG Piaseczno z organizacjami pozarządowymi. Partnerem naszej akcji jest Fundacja Eco Choice, która prowadzi niesamowite warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych.

WARSZTATY STREETARTOWE W PIASECZNIE

Udział w warszatach jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy tylko przyjść 30 października o godzinie 18.30 do Ekolandii na rynku (siedziby Fundacji Eco Choice, która jest partnerem SIM) i wspólnie z instruktorami stworzyć coś wyjątkowego w Piasecznie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 502-355-053, lub mailowy: agnieszka.jarzebska@gmail.com Strona internetowa: stowarzyszeniesim.blogspot.com
autor/źródło: Agnieszka Jarzębska - koordynatorka projektu
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie