Informacje15 grudnia 2017, 17:00,

Spotkanie z autorami informatora - Nazwy miejscowe powiatu piaseczyńskiego

15 grudnia 2017 roku o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie z autorami informatora krajoznawczego "Nazwy miejscowe powiatu piaseczyńskiego" - Stanisławem Hofmanem i Dorotą Zając. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Piasecznie (ul. Chyliczkowska 12, Piaseczno). Rozmowę z autorami poprowadzi Danuta Kaluga, która była redaktorką tekstu w informatorze. Podczas spotkania będzie można otrzymać bezpłatny egzemplarz książki. Zapraszamy na spotkanie w bibliotece.

SPOTKANIE Z AUTORAMI INFORMATORA - NAZWY MIEJSCOWE POWIATU PIASECZYŃSKIEGO

Informacje16 grudnia 2017, 18:00,

Świąteczne granie w Górze Kalwarii

16 grudnia 2017 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert młodych pianistów z Ogniska Muzycznego - Kolędy na Cztery Ręce oraz wspólne śpiewanie kolęd w Górze Kalwarii.

ŚWIĄTECZNE GRANIE W GÓRZE KALWARII

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. Białka 9. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.