Informacje15 grudnia 2017, 17:00,

Spotkanie z autorami informatora - Nazwy miejscowe powiatu piaseczyńskiego

15 grudnia 2017 roku o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie z autorami informatora krajoznawczego "Nazwy miejscowe powiatu piaseczyńskiego" - Stanisławem Hofmanem i Dorotą Zając. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Piasecznie (ul. Chyliczkowska 12, Piaseczno). Rozmowę z autorami poprowadzi Danuta Kaluga, która była redaktorką tekstu w informatorze. Podczas spotkania będzie można otrzymać bezpłatny egzemplarz książki. Zapraszamy na spotkanie w bibliotece.

SPOTKANIE Z AUTORAMI INFORMATORA - NAZWY MIEJSCOWE POWIATU PIASECZYŃSKIEGO

Informacje15 grudnia 2017, 18:30,

Zimowe Świeczowisko w Piasecznie

15 grudnia 2017 roku o godz. 19:30 zapraszamy na zimowe Świeczowisko w Piasecznie. Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp wolny. Zapraszamy na kolejne "świeczki", czyli granie i śpiewanie przy świecach. Przybywajcie!

ZIMOWE ŚWIECZOWISKO W PIASECZNIE