Informacje15 grudnia 2017, 18:30,

Zimowe Świeczowisko w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


15 grudnia 2017 roku o godz. 19:30 zapraszamy na zimowe Świeczowisko w Piasecznie. Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp wolny. Zapraszamy na kolejne "świeczki", czyli granie i śpiewanie przy świecach. Przybywajcie!

ZIMOWE ŚWIECZOWISKO W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 grudnia 2017, 08:00,

Świąteczny Kiermasz w Szkole Podstawowej w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

16 grudnia 2017 roku w godzinach 9:00 - 15:00 odbędzie się Świąteczny Kiermasz w Szkole Podstawowej w Józefosławiu. Kiermasz Świąteczny organizowany jest przez: Dyrekcję, Nauczycieli, Uczniów i Radę Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Józefosławiu. Miejsce: Szkoła Podstawowa ul. Kameralna 11, Józefosław. Tegoroczny kiermasz świąteczny, będzie wyjątkowy, ponieważ głównym prowadzącym imprezę, będzie pedagog szkolny i osoba nietuzinkowa tj.: Sławomir Federowicz - polski aktor filmowy i teatralny.

ŚWIĄTECZNY KIERMASZ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W JÓZEFOSŁAWIU

Czekać będą na Was świąteczne poduszki, papcie, baziaki i wiele innych naszych cudowności. Kiermasz świąteczny będzie obfitował w różne atrakcje, ale cel ma jeden - zbieramy pieniądze na dzieci uczące się w naszej szkole, a których rodziny są w trudnej sytuacji materialnej. Aukcja charytatywna ma nam w tym celu pomóc. Na Kiermaszu będziemy oglądać Jasełka w wykonaniu Teatru Szkolnego "Poczekalnia 006" - zapraszamy - tego nie można przegapić - Ewa Grzywaczewska, Dominik Skrzyniarz.

ŚWIĄTECZNY KIERMASZ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W JÓZEFOSŁAWIU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie