Informacje1 czerwca 2008, 00:00,

Spotkanie Mieszkanek Jastrzębia zaprasza Sołtys Jastrzębia

Wanda Jakubiszyn Sołtys Jastrzębia serdecznie zaprasza kobiety na towarzyskie spotkanie wszystkich kobiet mieszkających we wsi Jastrzębie. Spotkanie Mieszkanek Jastrzębia, odbędzie się we wtorek 17 czerwca 2008 roku o godzinie 18:00, w Domu Weselnym Maria w Jastrzębiu. Celem spotkania będzie: wzajemne poznanie się, nawiązanie kontaktów oraz omówienie możliwych form aktywności kobiet w miejscowości Jastrzębie. Informacja pochodzi z podforum miejscowości: Jastrzębie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno - Jastrzębie

Informacje2 czerwca 2008, 00:00,

Poczucie własnej wartości warsztat Być Kobietą Konstancin

Konstanciński Dom Kultury www.kdk-info.pl zaprasza serdecznie na kolejny warsztat dla kobiet z cyklu Być Kobietą: POCZUCIE W£ASNEJ WARTOŚCI. Warsztat odbędzie się w czwartek, 5 czerwca 2008 roku, w godzinach od 18:00 do 21:00 w Filii Konstancińskiego Domu Kultury, przy ulicy Sobieskiego 6, Konstancin-Jeziorna. Wstęp jest wolny.

POCZUCIE W£ASNEJ WARTOŚCI BYć KOBIET¡ W KONSTANCINIE

Warsztat dla kobiet: Poczucie Własnej WartościBYć KOBIET¡, jest dla kobiet, które szukają swojego miejsca w życiu i wiedzą, że zawsze jest czas na rozwój i nowe wyzwania. Warsztaty poprowadzi psycholog: Monika Gołębiowska. Serdecznie zapraszamy na warsztaty dla kobiet w filii KDK Konstancin.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin