Informacje2 czerwca 2008, 00:00,

Poczucie własnej wartości warsztat Być Kobietą Konstancin

Konstanciński Dom Kultury www.kdk-info.pl zaprasza serdecznie na kolejny warsztat dla kobiet z cyklu Być Kobietą: POCZUCIE W£ASNEJ WARTOŚCI. Warsztat odbędzie się w czwartek, 5 czerwca 2008 roku, w godzinach od 18:00 do 21:00 w Filii Konstancińskiego Domu Kultury, przy ulicy Sobieskiego 6, Konstancin-Jeziorna. Wstęp jest wolny.

POCZUCIE W£ASNEJ WARTOŚCI BYć KOBIET¡ W KONSTANCINIE

Warsztat dla kobiet: Poczucie Własnej WartościBYć KOBIET¡, jest dla kobiet, które szukają swojego miejsca w życiu i wiedzą, że zawsze jest czas na rozwój i nowe wyzwania. Warsztaty poprowadzi psycholog: Monika Gołębiowska. Serdecznie zapraszamy na warsztaty dla kobiet w filii KDK Konstancin.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje2 czerwca 2008, 00:00,

Przystanek Zalesie Bezpłatna Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Mieszkańcy Zalesia Górnego wybrali nową Radę Sołecką, na której czele stanęła nowa Pani Sołtys Zalesia Górnego Ewa Molenda-Stroińska. Sołtys i Radę Sołecka Zalesia Górnego, chcą nawiązać lepszy kontakt z mieszkańcami Zalesia i będą co miesiąc wydawać lokalną i bezpłatną gazetkę sołecką: PRZYSTANEK ZALESIE. Pierwszy numer bezpłatnej gazety sołeckiej, jest już do pobrania ze strony mieszkańców Zalesia Górnego www.zalesie-gorne.eu: pz_01-123.pdf Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

PRZYSTANEK ZALESIE BEZP£ATNA GAZETA SO£ECKA ZALESIE GÓRNE

Gazetka Przystanek Zalesie, redagowana jest przez nową Sołtys Zalesia Górnego Ewa Molenda-Stroińska oraz Radę Sołecką Zalesia Górnego. W związku z tym, wypada przy okazji przypomnieć skład nowej Rady: £ukasz Kamiński (Przewodniczący Rady Sołeckiej), Leokadia Waligóra (Skarbnik), Ewa Szczygielska (Sekretarz), oraz Członkowie Rady Sołeckiej Zalesia Górnego: Antoni Cybulski, Jacek Dulny, Andrzej Mogielnicki, Konrad Telakowiec, Anna Wyżykowska. Gratulujemy Radzie Sołeckiej pomysłowości i życzymy im wytrwałości w redagowaniu sołeckiej gazetki: Przystanek Zalesie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno