Informacje5 lutego 2017, 17:00,

Spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich Józefosław

5 lutego 2017 roku w godzinach 17:00 - 19:00 odbędzie się Spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich. Miejsce: aleklub.eu Wilanowska 15G, Józefosław. FEEL GOOD - poczuj się dobrze! Drogie Gospodynie! "Functional & Careful Training" poprowadzi: trenerka personalna Katarzyna Krzymień. Zapraszamy do Ale Klub w Józefosławiu!

SPOTKANIE KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH JÓZEFOSŁAW

Po treningu rozmowa na temat odżywiania i trybu życia skutkującego posiadaniem ciała bogini i ducha wojowniczki! Zabierzcie ze sobą wygodne ubrania, maty do ćwiczeń. Mile widziane zdrowe i pyszne przekąski oraz napoje:) https://www.facebook.com/events/886631361474004/

Informacje9 lutego 2017, 18:30,

Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich w UMiG Piaseczno - dr Adam Bodnar w Piasecznie

Klub Obywatelski Piaseczno zaprasza 9 lutego 2017 roku o godz. 18.30 na spotkanie, podczas którego gościem będzie: dr Adam Bodnar (Rzecznik Praw Obywatelskich). Miejsce: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno ul. Kościuszki 5 w Piasecznie.

SPOTKANIE Z RZECZNIKIEM PRAW OBYWATELSKICH DR ADAM BODNAR W PIASECZNIE