Informacje9 lutego 2017, 18:30,

Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich w UMiG Piaseczno - dr Adam Bodnar w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Klub Obywatelski Piaseczno zaprasza 9 lutego 2017 roku o godz. 18.30 na spotkanie, podczas którego gościem będzie: dr Adam Bodnar (Rzecznik Praw Obywatelskich). Miejsce: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno ul. Kościuszki 5 w Piasecznie.

SPOTKANIE Z RZECZNIKIEM PRAW OBYWATELSKICH DR ADAM BODNAR W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje6 lutego 2017, 18:30,

Reforma szkolnictwa - co nas czeka od września?


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

6 lutego 2017 roku w godzinach 18:30 - 20:00 odbędzie się spotkanie na temat REFORMY SZKOLNICTWA - co nas czeka od września? Miejsce: Szkoła w Nowej Iwicznej.

REFORMA SZKOLNICTWA - CO NAS CZEKA OD WRZEŚNIA?

Edukacja jest jednym z priorytetów samorządu lesznowolskiego. Dzięki corocznym wysokim nakładom z budżetu gminy jesteśmy dumni z nowoczesnych, dobrze wyposażonych szkół, w których wysoko wykwalifikowana kadra nauczycielska uczy nasze dzieci i młodzież. Jednak zapowiadana reforma oświaty, która niesie rewolucyjne zmiany budzi wśród wielu z nas niepokój i obawy o to, co stanie się z naszymi szkołami i jak będą uczone nasze dzieci i młodzież.

Jeśli chcecie Państwo usłyszeć o zagrożeniach związanych z tą reformą i zadać pytania, które Was nurtują zapraszam bardzo serdecznie na mój dyżur radnego, który odbędzie się 6 lutego (poniedziałek) godz.18.30 (Szkoła w Nowej Iwicznej). Uzyskamy informacje z samego źródła tworzenia prawa, ponieważ moim gościem będzie poseł na Sejm RP, ekspert w dziedzinie oświaty, Pani Kinga Gajewska - Płochocka. Bardzo serdecznie zapraszam.

Jeśli taka forma dyżuru radnego spodoba się Państwu, będę w kolejnych miesiącach zapraszał ekspertów z różnych dziedzin tak, aby móc wspólnie dyskutować o najważniejszych problemach naszego samorządu. https://www.facebook.com/events/1813997068839219/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie