Informacje17 kwietnia 2019, 15:30,

Spotkanie informacyjne w sprawie przychodni w Gołkowie

17 kwietnia 2019 r. o godz. 17.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego “Zośki” przy ul. Głównej 50 w Piasecznie, odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców korzystających z usług przychodni w Gołkowie.

Spotkanie informacyjne w sprawie przychodni w Gołkowie

Podczas spotkania dyrektor Marta Dorociak-Burza omówi sytuację palcówki i przestawi plany na jej przyszłość. W spotkaniu będzie uczestniczyć wiceburmistrz Hanna Kułakowska- Michalak.

Informacje17 kwietnia 2019, 08:00,

Senior na zakupach Piaseczno

17 kwietnia 2019 roku o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie z prawnikiem na temat zakupów na odległość. Eksperci z fundacji Experto Pro Bono wyjaśnią między innymi jakie obowiązki ma sprzedawca w ramach umów zawieranych na odległość i jak odstąpić od zawartej umowy. Wstęp wolny. Miejsce: sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14. Serdecznie zapraszamy.

Senior na zakupach