Informacje5 lutego 2009, 00:00,

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego - Zalesie Górne

Agnieszka Gasper na łamach forum mieszkańców Zalesia Górnego www.zalesie-gorne.eu, poinformowała, że w najbliższą sobotę 7 lutego 2009 roku, o godzinie 19:00 odbędzie się Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Miejsce spotkania: mała sala ośrodka Exploris, znajdującej się po lewej stronie od głównych zabudowań. Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na filmy J. Jarmuscha i W. Allena oraz na rozmowę o kinie amerykańskim. Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje6 lutego 2009, 00:00,

Darmowy Internet Web-Kiosk w Fashion House Piaseczno

Sieć bezpłatnych punktów dostępu do Internetu na terenie gminy Piaseczno, powiększona została o dwa nowe terminale (WebKioski), zlokalizowane w Fashion House Outlet Centre przy ul. Puławskiej w Piasecznie. Sieć bezpłatnych terminali internetowych, liczy już pięć urządzeń ustawionych w różnych częściach naszego miasta. Według informacji na stronie internetowej UMiG Piaseczno: www.piaseczno.eu, najwięcej osób przyciąga Web-Kiosk ustawiony w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji GOSiR Piaseczno, z którego miesięcznie korzysta około 900 osób. Równie dużym zainteresowaniem cieszy się punk dostępu w Centrum Handlowym Auchan, z którego korzysta blisko 600 osób. Z trzeciego urządzenia w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno, korzysta miesięcznie prawie 400 osób.

Web-Kiosk w Fashion House Outlet Centre Piaseczno

Urzędnicy Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, mają nadzieję, że nowe urządzenia przyciągną równie dużo osób i umilą czas zarówno naszym mieszkańcom, jak również osobom odwiedzającym nasze miasto. Nowe WebKioski, podobnie jak te wcześniejsze zostały wyposażone w nadajnik Wi-Fi pozwalający na bezprzewodowy dostęp do sieci w promieniu 100 metrów od terminalu dla posiadaczy przenośnych komputerów i urządzeń odbiorczych. W ten sposób jednocześnie pokryto zasięgiem bezpłatnego Internetu duży obszar wewnątrz i na zewnątrz Fashion House Outlet Centre. Zachęcamy mieszkańców do korzystania z Web-Kiosków, zlokalizowanych w Fashion House w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno