Informacje25 kwietnia 2017, 16:00,

Spotkanie autorskie z Martą Precht w Piasecznie

25 kwietnia 2017 roku o godz. 18.00 zapraszamy do Domu Kultury w Piasecznie na spotkanie autorskie z Martą Precht, promujące nowy tomik wierszy pt. "Słowa na wiatr". Marta Precht poetka, pisarka, animatorka, operator filmowy, grafik. Wydała takie książki jak: Cień waszki, Opowiadania z Lumpeksu oraz dla dzieci Bajki ze śniegu.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARTĄ PRECHT 24 Kwi 2017 06:23	 Drukuj  Email Tagi:Piaseczno Centrum Kultury w Piasecznie spotkanie autorskie Spotkanie autorskie z Martą Precht

Organizatorzy spotkania: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno oraz Centrum Kultury w Piasecznie. Wstęp wolny.

Informacje24 kwietnia 2017, 15:15,

Szczepienia przeciw HPV w Konstancinie-Jeziornie

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Konstancinie-Jeziornie zaprasza dziewczęta urodzone w 2004 r. i zamieszkałe na terenie gminy Konstancin-Jeziorna na bezpłatne szczepienia przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV.

SZCZEPIENIA PRZECIW HPV W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Spotkanie informacyjne z lekarzem

Szczepienia realizowane są w ramach „Program Profilaktyki Zdrowotnej Gminy Konstancin-Jeziorna na lata 2016 - 2018”, finansowanego ze środków gminy Konstancin-Jeziorna. Spotkanie informacyjno-edukacyjne z lekarzem na temat zakażeń HPV oraz raka szyjki macicy odbędzie się 24 kwietnia 2017 r. o godz. 17.15 w Zespole Szkół nr 3 przy ul. Bielawskiej 57 w Konstancinie-Jeziornie.

Więcej informacji udziela realizator szczepień: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej, ul. Warecka 15 A, Konstancin-Jeziorna, tel.: 22 756 46 93, 22 754 42 02