Popularny: 800 odsłonInformacje26 lutego 2007, 00:00,

Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedność w Piasecznie - info

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Jedność w Piasecznie informuje, że zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami istnieje możliwość udzielania przez Urząd Gminy w Piasecznie - 50% bonifikaty od opłaty za wieczyste użytkowanie terenu dla osób fizycznych, których dochód miesięczny (brutto) na jednego członka rodziny za ostatni kwartał 2006 roku nie przekracza kwoty: 1.331,25 PLN.

W związku z powyższym Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedność w Piasecznie prosi o zgłaszanie się do działu księgowości Spółdzielni Jedność, z następującymi dokumentami:
1. Zaświadczenie z zakładu pracy o wysokości dochodu brutto, lub odcinek renty, ZUS lub emerytury.
2. Oświadczenie o liczbie osób będących na utrzymaniu.

Powyższe dokumenty należy złożyć do 10 marca 2007 roku. Będą one podstawą wystąpienia przez Spółdzielnię Mieszkaniową Jedność z wnioskiem do Urzędu Gminy w Piasecznie o udzielenie bonifikaty.

Powyższa informacja pochodzi z zawiadomień (informacji) wywieszanych na klatkach schodowych przez spółdzielnię i jest podpisana przez Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Jedność.
autor/źródło: Powiat piaseczyński - informacja do mieszkańców Spółdzielni Jedność

Informacje27 lutego 2007, 00:00,

Spotkanie członków Klubu Poszukiwaczy Słowa w Piasecznie

16 marca 2007 roku o godzinie 17:00, odbędzie się spotkanie członków Klubu Poszukiwaczy Słowa. Miejscem spotkania klubowiczów będzie Czytelnia Biblioteki Publicznej przy ulicy Kościuszki 49. Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, oraz Biblioteka Publiczna w Piasecznie, zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych na spotkanie.

Klubu Poszukiwaczy Słowa
kliknij aby powiększyć

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno założona w 1947 roku dysponuje obecnie 149 tys. księgozbiorem, na który składają się: literatura piękna dla dorosłych, dzieci i młodzieży, lektury szkolne, literatura niebeletrystyczna (popularna i fachowa z różnych dziedzin) oraz księgozbiór podręczny i prasa udostępniane na miejscu.

Kontakt:
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno