Informacje27 lutego 2007, 00:00,

Spotkanie członków Klubu Poszukiwaczy Słowa w Piasecznie

16 marca 2007 roku o godzinie 17:00, odbędzie się spotkanie członków Klubu Poszukiwaczy Słowa. Miejscem spotkania klubowiczów będzie Czytelnia Biblioteki Publicznej przy ulicy Kościuszki 49. Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, oraz Biblioteka Publiczna w Piasecznie, zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych na spotkanie.

Klubu Poszukiwaczy Słowa
kliknij aby powiększyć

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno założona w 1947 roku dysponuje obecnie 149 tys. księgozbiorem, na który składają się: literatura piękna dla dorosłych, dzieci i młodzieży, lektury szkolne, literatura niebeletrystyczna (popularna i fachowa z różnych dziedzin) oraz księgozbiór podręczny i prasa udostępniane na miejscu.

Kontakt:
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno
ul. Kościuszki 49,
tel. (22) 756 73 58,
e-mail: biblioteka@kulturalni.pl

źródło informacji: www.kulturalni.pl
zdjęcie pochodzi ze strony Ośrodka Kultury w Piasecznie
autor/źródło: Prywatny serwis powiat piaseczyński - gmina Piaseczno

Informacje21 lutego 2007, 00:00,

III Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci w Judo

Wójt Gminy Lesznowola, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych w Lesznowoli oraz UKS Iwiczna serdecznie zapraszają na III Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci w Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola. Turniej odbędzie się: 25 lutego 2007 r. - niedziela, w Hali Sportowej w £azach, ul. Ks. Słojewskiego 1. Turniej rozpoczyna się o godzinie 10:00.

Na III Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci w Judo, przewidywana jest obecność Jarosława Lewaka - olimpijczyk z Atlanty i Sydney, srebrny medalista Mistrzostw Europy w 1994 roku. Zapraszamy!

źródło: www.lesznowola.pl
autor/źródło: Powiat piaseczyński - gmina Lesznowola