Informacje3 października 2008, 00:00,

Spektakl Smok Wawelski w Ośrodku Kultury Góra Kalwaria

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria serdecznie zaprasza na przedstawienie teatralne dla dzieci: SMOK WAWELSKI Teatru Domowego. Spektakl odbędzie się 5 października 2008 roku o godz. 16:00 w Kinie Uciecha przy ul. Ks. Sajny 14. Smok Wawelski to przedstawienie edukacyjno ekologiczne, oparte na prostym rymowanym tekście i wpadających w ucho piosenkach. Dekoracja budowana na oczach widza, szybkie zwroty akcji, niekonwencjonalne lalki, gra aktorska oparta na klasycznej klaunadzie i częste interakcje zapewniają widzom 40-45 minut świetnej zabawy i zdrowego śmiechu. Informacja na temat spektaklu, pochodzi z serwisu mieszkańców GoraKalwaria.net (współpracują z nami). Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje4 października 2008, 00:00,

Odwiedź Lasy Chojnowskie z Klubem Pędziwiatr Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową: PO LASACH CHOJNOWSKICH. Tym razem trasa wycieczki, będzie przebiegała w jesiennej scenerii Lasów Chojnowskich, a długość planowanej trasy to 26 kilometrów. Zapraszamy mieszkańców na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką rowerową, spotykają się 5 października 2008 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piaseczno.masa.waw.pl (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno