Informacje4 listopada 2008, 00:00,

Spektakl Moliera SK¡PIEC w Kinie Uciecha Góra Kalwaria

Grupa teatralna TR Grójeckiego Ośrodka Kultury ma zaszczyt przedstawić komedię opartą na sztuce Moliera SK¡PIEC. Spektakl odbędzie się w czwartek 6 listopada 2008 roku w sali kina Uciecha w Górze Kalwarii o godzinie 18:00. Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy mieszkańców na spektakl Skąpiec.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje5 listopada 2008, 00:00,

Spotkanie z bajkami, lalkami i maskami teatru Wielkie Koło

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował: Spotkanie z Bajkami, Lalkami i Maskami Teatru Wielkie Koło, w wykonaniu artystów Teatru Wielkie Koło. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 9 listopada 2008 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl 10 zł (dzieci) oraz 5 zł (dorośli). Serdecznie zapraszamy.

Teatr Wielkie Koło to autorski projekt Jacka £abacza. Na repertuar teatru składają się głównie przedstawienia dla dzieci a jego wyróżnikiem są dużych rozmiarów lalki i postacie grające w maskach. Teatr zdobył wiele nagród na festiwalach w kraju i za granicą. Spotkanie z teatrem to warsztaty, fragmenty spektakli, zabawa lalkami oraz nauka piosenek z repertuaru grupy. Więcej informacji na temat teatru Wielkie Koło, możecie przeczytać na stronie internetowej: www.twk.int.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno