Informacje30 września 2010, 00:00,

Spektakl i slajdowisko w Kluboksięgarni w Nowej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Kluboksięgarnia Za Rogiem serdecznie zaprasza w najbliższy piątek 1 października na slajdowisko, a w sobotę 2 października 2010 roku na spektakl teatralny. Kluboksięgarnia Za Rogiem znajduje się na Krasickiego 44B w Nowej Iwicznej. Więcej informacji, można przeczytać na stronie internetowej: www.ksiegarniazarogiem.pl Zapraszamy!

KLUBOKSIęGARNIA Za Rogiem

PI¡TEK 1 października godz. 18:30 - SLAJDOWISKO. BAJKI ZE STAREGO RZUTNIKA. Zapraszamy stałych bywalców naszych wieczornych spotkań z bajką, a także tcyh, którzy dopiero zastanawiają się, czy warto! Polecamy: obraz jak w starym kinie, dźwięk oryginalny i niepowtarzalny, bo wprost z serca, umysłu i gardła płynący Wojtka Słupińskiego - aktora, interpretatora i wytrawnego gawędziarza. Bilety: 20 zł.

SOBOTA 2 października godz. 11:00 - SPEKTAKL TEATRALNY. LESZCZYNOWE DARY. Baśń lalkowa dla dzieci od lat 2,5. Na motywach ludowych. W lesie grasuje Kłusownik dokuczający Zwierzętom, a walczy z nim Babcia i chłopiec - Orzeszek. Wiele zabawnych sytuacji, dowcipne dialogi. Przy pomocy naszych Widzów dobro zawsze zwycięża zło. Bilety: 20 zł/dziecko (rodzice nie płacą).
autor/źródło: Teresa Jaskulska-Gil i Monika Krawiecka - Kluboksięgarnia w Nowej Iwicznej
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje30 września 2010, 00:00,

Komunikat ZTM zawieszenie przystanków na trasie linii L13


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W związku z nieprzygotowaniem przez wykonawcę utwardzenia nawierzchni peronów przystankowych od dnia 1.10.2010 roku, od początku kursowania zawiesza się do odwołania funkcjonowanie planowanych do uruchomienia na trasie linii L13 przystanków: JESÓWKA 01 oraz PRZEBUDZENIA WIOSNY 02.
autor/źródło: Andrzej Skwarek - Rzecznik Prasowy Zarządu Transportu Miejskiego
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie