Informacje6 czerwca 2008, 00:00,

Sobotni Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Czaplinku

Dyrekcja i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Czaplinku, Sołtys wsi Czaplinek, Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii serdecznie zapraszają mieszkańców na PIKNIK RODZINNY z okazji Dnia Dziecka w Czaplinku. Piknik Rodzinny odbędzie w najbliższą sobotę 7 czerwca 2008 roku, w godzinach od 15:00 do 20:00 w Szkole Podstawowej w Czaplinku. Organizatorzy zaplanowali: spektakle i zajęcia warsztatowe dla dzieci, pokazy policyjne i strażackie, oraz rodzinne zawody sportowe. Serdecznie zapraszamy na Piknik Rodzinny w Czaplinku.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Góra Kalwaria Czaplinek

Informacje6 czerwca 2008, 00:00,

Dni Konstancina Piknik Park Zdrojowy Konstancin 2008

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Konstanciński Dom Kultury zapraszają w najbliższy weekend 7 i 8 czerwca 2008 roku do Parku Zdrojowego w Konstancinie, gdzie odbędą się DNI KONSTANCINA PIKNIK RODZINNY 2008. W programie dwudniowej imprezie przewidziano bloki sportowo rekreacyjne oraz rozrywkowe, z koncertem gwiazdy, którą w tym roku będzie zespół KOMBII. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na Dni Konstancina Piknik Rodzinny w Konstancinie.

DNI KONSTANCINA PIKNIK RODZINNY W PARKU ZDROJOWYM 2008

Dni Konstancina Piknik Rodzinny Konstancin 7 czerwca:

11:00 Uroczyste otwarcie obchodów Dni Konstancina. Rozstrzygnięcie konkursu na temat wiedzy samorządowej.
11:40 Zespół Pieśni i Tańca Przepióreczka z Zespołu Szkół nr 2 w Konstancinie.
12:20 Orkiestra Estradowa RONDO z Konstancina - Jeziorny.
13:00 Zespół taneczny SAMBA z Zespołu Szkół nr 3 w Konstancinie – Jeziornie.
13:40 Młodzi zdolni - prezentacje sekcji KDK, cz. I.
15:30 Marek Tranda z zespołem.
17:00 Koncert zespołu INCIDENTAL MUSIC.
19:00 Gwiazda wieczoru: koncert zespołu KOMBII.

KOMBII - ŚLAD

Dni Konstancina Piknik Rodzinny Konstancin 8 czerwca:

11:00 Uroczyste otwarcie drugiego dnia obchodów Dni Konstancina.
11:10 Animacje ruchowo – muzyczne, formacja dziecięca KDK.
11:45 przedstawienie z udziałem dzieci z Gminnego Przedszkola Leśna Chatka.
12:20 spektakl pt. Baśń o panowaniu zdrówka, w wykonaniu dzieci z Koła Teatralnego z Gminnej Szkoły Podstawowej nr 6 w Opaczy.
13:20 Chór z Krzemieńca Krzemienieckie Barwy.
14:30 Część oficjalna: przemówienie Burmistrza Marka Skowrońskiego i przedstawicieli delegacji z miast bliźniaczych oraz wręczenie dyplomów uczestnikom Festiwalu Muzyki Kameralnej.
15:00 Finał Festiwalu Muzyki Kameralnej organizowanego przez Szkołę Muzyczną w Konstancinie - Jeziornie.
17:15 Zespół taneczny SONATA, sekcja KDK.
18:00 GRAPA FAMILY Chór Gospel, sekcja KDK.
18:30 Losowanie nagród dla uczestników konkurencji sportowo – rekreacyjnych.
19:00 Uroczyste zakończenie obchodów DNI KONSTANCINA.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin