Informacje3 września 2007, 00:00,

Satyryk Marcin Daniec we wrześniu wystąpi w Piasecznie

Wkrótce Piaseczno odwiedzi Marcin Daniec. Jego występ odbędzie się 15 września 2007 roku, o godzinie 20:00 w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie, przy ulicy Sikorskiego 20. Bilety można nabyć w Ośrodku Kultury Piaseczno, przy ulicy Kościuszki 49. Oprócz tego istnieje możliwość zamówień zbiorowych, które można dokonać telefonicznie: 0509-850-830, 0606-304-051. Cena biletu 35 złotych.

Marcin Daniec

Informacja o występie Marcina Dańca w Piasecznie pochodzi z plakatów informacyjnych rozwieszonych na terenie Piaseczna. Marcin Daniec to znany polski satyryk i artysta kabaretowy. Nie trzeba nikomu zbyt dużo pisać na temat Marcina Dańca, bo wszyscy go znamy. Osoby zainteresowane jego osobą, powinny zapoznać się z informacjami na stronie domowej Marcina Dańca: daniec.interia.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje3 września 2007, 00:00,

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn zaprasza na zajęcia stałe

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie informuje, że po wakacyjnej przerwie wznawia zajęcia stałe. GOK Tarczyn zaprasza osoby chętne do zapisywania się na zajęcia. Ilość miejsc jest ograniczona. Informacje o zapisach i zajęciach można uzyskać osobiście w Ośrodku Kultury od godziny 9:00 do 20:00 przy ul. Ks. Cz. Oszkiela 3 w Tarczynie, lub telefonicznie (022) 727-71-96.

Oferta zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury Tarczyn:
1. Nauka gry na pianinie (poniedziałek, wtorek, środa),
2. Nauka tańca (środa, piątek),
3. Zajęcia karate (wtorek, czwartek),
4. Aerobik (poniedziałek, środa, piątek, sobota).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn