Informacje3 września 2007, 00:00,

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn zaprasza na zajęcia stałe

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie informuje, że po wakacyjnej przerwie wznawia zajęcia stałe. GOK Tarczyn zaprasza osoby chętne do zapisywania się na zajęcia. Ilość miejsc jest ograniczona. Informacje o zapisach i zajęciach można uzyskać osobiście w Ośrodku Kultury od godziny 9:00 do 20:00 przy ul. Ks. Cz. Oszkiela 3 w Tarczynie, lub telefonicznie (022) 727-71-96.

Oferta zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury Tarczyn:
1. Nauka gry na pianinie (poniedziałek, wtorek, środa),
2. Nauka tańca (środa, piątek),
3. Zajęcia karate (wtorek, czwartek),
4. Aerobik (poniedziałek, środa, piątek, sobota).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje4 września 2007, 00:00,

Zajęcia teatralne w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii

Portal mieszkańców Góry Kalwarii na swojej stronie gorakalwaria.net zaprasza młodzież na zajęcia teatralne. Spotkanie organizacyjne zainteresowanych osób odbędzie się 11 września 2007 roku, o godzinie 17:00 w Kinie Uciecha, przy ul. Ks. Sajny 14. Instruktorem prowadzącym zajęcia teatralne będzie Grzegorz Emanuel, absolwent Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w £odzi.

Zajęcia teatralne w Górze Kalwarii adresowane są do osób, które: lubią teatr i pragną rozwijać swoje zamiłowanie, chcą pracować nad sobą, uruchomić swój głos i ciało, nauczyć się używać swych emocji i interpretacji tekstu, chcą przełamać swoją wstydliwość, pragną działać z innymi twórczymi ludźmi, myślą o przyszłości aktorskiej i mają więcej niż 15 lat. Każdy z tych powodów jest wystarczający, by podjąć to działanie i przyjść na zajęcia teatralne. Zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria