Informacje8 lipca 2016, 19:30,

Salvator Elvis i Posledne Decembrove Dni - Rynek Muzyczny Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 lipca 2016 roku w godzinach 19:30 - 21:20 zapraszamy na koncert w ramach akcji Rynek Muzyczny, podczas której wystąpią zespoły: Salvator Elvis, Posledne Decembrove Dni. Miejsce: Rynek Miejski, Pl. Piłsudskiego w Piasecznie. Wstęp wolny.

SALVATOR ELVIS I POSLEDNE DECEMBROVE DNI - RYNEK MUZYCZNY PIASECZNO

Od maja do sierpnia, w piątkowe wieczory, zapraszamy na koncerty w ramach cyklu Rynek Muzyczny. Na scenie plenerowej Centrum Kultury w Piasecznie wystąpią grupy folkowe, jazzowe, bluesowe, popowe, rockowe, oraz te, grające piosenkę literacką.Posledne Decembrove Dni - słowacki zespół istniejący od 2008 roku, najpierw jako kwartet, od 2012 grają w trio. Swoją muzykę określają jako "garage love songs", czyli piosenki o miłości o brzmieniu garażowym.Salvator Elvis - piaseczyński, łączący różne style w dynamicznym tyglu i sięgając po najnowsze brzmienia prosto z zachodu, ale nie wymagające wielkiego zachodu, przebojowy i liryczny. Naturalnie niemuzykalny i z za długa nazwą. Wysmażyli kiedyś płytę pełną odjazdowych dźwięków, szykują nową.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 lipca 2016, 18:00,

Alibaba Teatr Małe Mi - Zakątek Kultury w Przystanku Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 lipca 2016 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spektakl Alibaba, w wykonaniu Teatru Małe Mi w ramach Zakątku Kultury. Miejsce: dziedziniec Przystanku Kultury, Pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Uwaga: w przypadku deszczu impreza będzie się odbywała w sali widowiskowej. Grupy zorganizowane powyżej 10 osób proszone są o rezerwację . Kontakt: katarzyna.resiak@kulturalni.pl tel. 519 388 690.

ALIBABA TEATR MAŁE MI - ZAKĄTEK KULTURY W PRZYSTANKU PIASECZNO

Teatr Małe Mi „Alibaba” Jak dostać się do niezwykłej krainy Baśni Tysiąca i Jednej Nocy? Tylko śniąc lub... oglądając nasz spektakl :) Klasyczny spektakl aktorsko-lalkowy. Brat i Siostra śnią jednocześnie ten sam sen, ich sypialnia przeobraża się w dom Ali Baby, las, grotę Rozbójników, Czarodziejski Sezam. Zaskakujące zmiany scenografii, piękne lalki, wartka, pełna humoru akcja okraszona piosenkami i muzyką Artura Dwulita. Czas trwania spektaklu 45 min. Spektakl dla dzieci od lat 3 do 103. Zapraszamy najmłodszych na spotkania z bajką, przedstawieniem, książką lub animacją! Gościć będą u nas wspaniali artyści, którzy od wielu lat pracują z dziećmi. Zapraszamy na spektakl Ali baba.

ALIBABA TEATR MAŁE MI - ZAKĄTEK KULTURY W PRZYSTANKU PIASECZNO

ALIBABA TEATR MAŁE MI - ZAKĄTEK KULTURY W PRZYSTANKU PIASECZNO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie