Informacje8 lipca 2016, 18:00,

Alibaba Teatr Małe Mi - Zakątek Kultury w Przystanku Piaseczno

8 lipca 2016 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spektakl Alibaba, w wykonaniu Teatru Małe Mi w ramach Zakątku Kultury. Miejsce: dziedziniec Przystanku Kultury, Pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Uwaga: w przypadku deszczu impreza będzie się odbywała w sali widowiskowej. Grupy zorganizowane powyżej 10 osób proszone są o rezerwację . Kontakt: katarzyna.resiak@kulturalni.pl tel. 519 388 690.

ALIBABA TEATR MAŁE MI - ZAKĄTEK KULTURY W PRZYSTANKU PIASECZNO

Teatr Małe Mi „Alibaba” Jak dostać się do niezwykłej krainy Baśni Tysiąca i Jednej Nocy? Tylko śniąc lub... oglądając nasz spektakl :) Klasyczny spektakl aktorsko-lalkowy. Brat i Siostra śnią jednocześnie ten sam sen, ich sypialnia przeobraża się w dom Ali Baby, las, grotę Rozbójników, Czarodziejski Sezam. Zaskakujące zmiany scenografii, piękne lalki, wartka, pełna humoru akcja okraszona piosenkami i muzyką Artura Dwulita. Czas trwania spektaklu 45 min. Spektakl dla dzieci od lat 3 do 103. Zapraszamy najmłodszych na spotkania z bajką, przedstawieniem, książką lub animacją! Gościć będą u nas wspaniali artyści, którzy od wielu lat pracują z dziećmi. Zapraszamy na spektakl Ali baba.

ALIBABA TEATR MAŁE MI - ZAKĄTEK KULTURY W PRZYSTANKU PIASECZNO

Informacje10 lipca 2016, 18:00,

Zespół MELTRAD zagra na koncercie leśnym w Magdalence

10 lipca 2016 roku o godz. 18.00 odbędzie się pierwszy z trzech tego lata koncert leśny na Górkach Piaskowych w Magdalence. Podczas koncertu wystąpi dla Państwa zespół MELTRAD, zapraszając w świat piosenki irlandzkiej. Serdecznie zapraszamy na muzyczny, irlandzki wieczór wśród wysokich drzew magdaleńskiego lasu.

Zespół MELTRAD zagra na koncercie leśnym w Magdalence

Zespół MELTRAD powstał w styczniu 1999 roku. Założycielami byli: Tomek Winiarski (gitara, śpiew, teksty), Paweł "Dżanas" Janas (mandoliny, gitara) oraz Grzegorz "Przytul" Przytulski (śpiew, flażolety). W pierwszym okresie działalności występowali z nami Piotr "Fire" Iwańczuk (śpiew, gitara, bodhran) oraz skrzypek Tomek "Ajnsztajn" Zygmont. Później dołączyli akordeonista Olek "Olo" Kabaciński, basista Marek Bazior i skrzypek Zbyszek "Zbynek" Krakowiak. Od stycznia 2002 skład rozszerzył się o perkusistę Marka "Falę" Gajewskiego. Przez lata wiele się zmieniało i obecnie zespół występuje w składzie: Tomasz Winiarski - śpiew, gitara akustyczna, teksty Paweł Janas - gitary elektryczne Marek Bazior - gitary basowe Marcin Kozakiewicz - akordeon, harmonijka ustna Marek Gajewski - perkusja Mówią o sobie: "Od początku fascynowała nas muzyka irlandzkich pubów. Uznaliśmy, że klimaty codzienności i świąt mieszkańców Zielonej Wyspy bliskie są klimatom polskim. Dokładne, a czasem dosadne tłumaczenia pozwolą polskiej publiczności przybliżyć nastroje tamtego rejonu. Zachowując oryginalną linię melodyczną, ubraliśmy te piosenki w ostrzejsze brzmienie, ale staramy się nie tracić nic ze spontaniczności utworów." Więcej informacji na www.meltrad.piwko.pl

Przeczytaj też: Czy woda w gminie Lesznowola jest bezpieczna do picia?

ZESPÓŁ MELTRAD ZAGRA NA KONCERCIE LEŚNYM W MAGDALENCE