Informacje17 maja 2017, 08:00,

Rozstrzygnięcie Konkursu i Olimpiady Szkolnej w Lesznowoli 2017 na temat wiedzy o środowisku

17 maja 2017 roku o godz. 10.00 odbędzie się uroczystość podsumowania konkursu ekologicznego "Konkurs i olimpiada szkolna w Lesznowoli na temat wiedzy o środowisku!", zorganizowanego przez Urząd Gminy Lesznowola oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Miejsce: siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6 (II piętro).

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU I OLIMPIADY SZKOLNEJ W LESZNOWOLI 2017 NA TEMAT WIEDZY O ŚRODOWISKU

Informacje18 maja 2017, 17:00,

Malarstwo i biżuteria - wystawa Beaty Kwiatkowskiej w Piasecznie

Od 18 do 31 maja 2017 roku będzie można oglądać wystawę Beaty Kwiatkowskiej pn.: Malarstwo i biżuteria. Wernisaż odbędzie się 18.05.2017 r. o godz. 19.00. Miejsce: Kawiarnia "Fryderyk" Plac Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Zapraszamy!

MALARSTWO I BIŻUTERIA - WYSTAWA BEATY KWIATKOWSKIEJ W PIASECZNIE

Beata Kwiatkowska - oceanograf, charakteryzator filmowo-teatralny, a obecnie artysta plastyk, członek Związku Artystów Polska Sztuka Użytkowa, członek Grupy Artystycznej Piaseczno. Prowadzi pracownię artystyczną „Projektodajnia”, gdzie powstaje biżuteria autorska i ceramika (projektodajnia.netgaleria.pl). „(...) Wszelkie moje poczynania artystyczne cechuje morski i surowy charakter. Formą wyrazu jest przede wszystkim faktura, jej chropowatość i nieprzewidywalność. Fascynacja tym aspektem powoduje, że prace są niepokorne i nabierają przestrzeni. Kolor - równie ważny element - mocno zakorzeniony w mojej naturze - koi i odwodzi od powszechnej szarzyzny. Często kulminację stanowi „rybie oko”, które poprzez swoją niebywałą strukturę, ma powodować abyśmy się na chwilę zatrzymali... Opowieść „Rybne Historie” nie komentuje i nie angażuje się, próbuje wyhamować, wprowadzić w jednostajność - „panta rhei”...