Informacje28 marca 2014, 00:00,

Romeo i Julia przedstawienie teatralne Tarczyn


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza do obejrzenia przedstawienia teatralnego pt.: Romeo i Julia, przygotowanego przez uczniów Gimnazjum w Pamiątce w ramach projektu Pamiątka goes to London. Przedstawienie będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę 30 marca 2014 roku o godz. 14.00. Miejsce: GOK przy ul. Księdza Czesława Oszkiela 3 w Tarczynie. Spektakl w języku angielskim. Wstęp wolny - datki na dofinansowanie wycieczki uczniów do Londynu. Zapraszamy na przedstawienie Romeo i Julia.

Romeo i Julia przedstawienie teatralne Tarczyn
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Napisz komentarz

Informacje28 marca 2014, 00:00,

Ten Teatr Pryma aprilis - Bajkowa Niedziela


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli zaprasza na spektakl pod tytułem: PRYMA APRILIS, w wykonaniu Ten Teatr. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 30 marca 2014 roku, o godzinie 14.30 oraz 16.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych (dzieci), 5 złotych (dorośli). Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14.00 w kasie Centrum Kultury. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Piaseczna.

Ten Teatr Pryma aprilis - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Ten Teatr "Pryma aprilis" Mieszkańcy Szalonego Królestwa robią sobie, Prima aprilisowe żarty. Kto kogo nabierze? Kto kogo zaskoczy, kto wymyśli najzabawniejszy żart? Pełna zabawy, humoru i muzyki granej na żywo, opowieść o tym, że warto się śmiać, również z siebie.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie