Informacje28 marca 2014, 00:00,

Ten Teatr Pryma aprilis - Bajkowa Niedziela

Centrum Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli zaprasza na spektakl pod tytułem: PRYMA APRILIS, w wykonaniu Ten Teatr. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 30 marca 2014 roku, o godzinie 14.30 oraz 16.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych (dzieci), 5 złotych (dorośli). Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14.00 w kasie Centrum Kultury. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Piaseczna.

Ten Teatr Pryma aprilis - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Ten Teatr "Pryma aprilis" Mieszkańcy Szalonego Królestwa robią sobie, Prima aprilisowe żarty. Kto kogo nabierze? Kto kogo zaskoczy, kto wymyśli najzabawniejszy żart? Pełna zabawy, humoru i muzyki granej na żywo, opowieść o tym, że warto się śmiać, również z siebie.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje28 marca 2014, 00:00,

Połfinał Pucharu Polski Kobiet w Piasecznie

W sobotę 29 marca 2014 roku zapraszamy na Stadion Miejski GOSIR w Piasecznie, gdzie o godz. 11.00 rozpocznie się półfinałowy mecz Pucharu Polski Kobiet z udziałem KS GOSIRKI. Piaseczyńskie piłkarki zmierzą się z KKPK MEDYK z Konina. Trzymamy mocno kciuki!

Połfinał Pucharu Polski Kobiet w Piasecznie