Informacje15 czerwca 2014, 12:00,

Rodzinna Gra Terenowa Nasze Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Fundacja Pomóż Dorosnąć zaprasza wszystkie gotowe do aktywnej zabawy rodziny na Rodzinna Gra Terenowa NASZE PIASECZNO, która odbędzie się 15 czerwca 2014 roku. Organizator zaprasza wszystkie rodziny, które wierzą, że dobre relacje rodzinne, zrozumienie z własnymi dziećmi, zdobywa się poprzez dobrze spędzony wspólnie czas. Jedną z form fantastycznie spędzonego z dziećmi czasu jest rodzinna gra terenowa - zabawa, którą po raz czwarty organizujemy dla mieszkańców Piaseczna. Tym razem leśne ścieżki Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, zamieniamy na piaseczyńskie place i ulice. Tytuł gry "Nasze Piaseczno".RODZINNA GRA TERENOWA NASZE PIASECZNO

Zachęcamy do wspólnej zabawy, niezależnie od wieku i ilości członków rodziny. Wystarczy chęć spędzenia niedzielnego popołudnia w rodzinny i aktywny sposób w atmosferze zabawy i współpracy. Gdzie? Rynek w Piasecznie. Kiedy? 15 czerwca – niedziela. Start godz. 12.00 Czas 2 godziny. Zapisy krupakinga@wp.pl lub na Rynku przed rozpoczęciem gry. Uwaga! ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy! Rodzinnej Grze Terenowej będą towarzyszyły miłe dla dzieci atrakcje: przejażdżka kucykiem (zapraszamy w godz. 10-12 na polanę w Parku Miejskim, o godz. 12 zaczynamy grę, więc o tej godzinie kończymy zabawę z kucykiem), konkurs zagadek, kiermasz rozmaitości.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 czerwca 2014, 09:30,

WIELKA MAJÓWKA W NOWEJ IWICZNEJ


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Rada Sołecka, Sołtys, Radni Klubu Nowa Iwiczna, Zespół Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej serdecznie zapraszają na coroczny festyn pod hasłem: WIELKA MAJÓWKA w dniu 14 czerwca 2014 roku. Już od godz. 9.00 rozpoczną się pierwsze atrakcje m.in. BIEG. Następnie od godz. 12.00 rozpocznie się Festyn, a po 22.00 odbędzie się Sąsiedzka Dyskoteka. Zapraszamy do wspólnej zabawy Wszystkich Mieszkańców Sołectwa, Gminy, sympatyków Nowej Iwicznej i Gości.WIELKA MAJÓWKA W NOWEJ IWICZNEJ

UWAGA na utrudnienia w ruchu:
9.00 - 11.15 - zamknięte ulice na odcinkach - ul. Szkolna (od Krasickiego do Zimowej włącznie), ul. Zimowa (do Wiosennej), ul. Wiosenna (do kortów). Po tej trasie odbędzie się bieg.
9.00 - 24.00 - ul. Szkolna (do Zimowej) - teren festynu.
Bardzo prosimy Kierowców o szczególną ostrożność o okolicach ul. Zimowej, Szkolnej i Krasickiego (przy parkingu i Zespole Szkół Publicznych).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie