Informacje14 czerwca 2014, 09:30,

WIELKA MAJÓWKA W NOWEJ IWICZNEJ

Rada Sołecka, Sołtys, Radni Klubu Nowa Iwiczna, Zespół Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej serdecznie zapraszają na coroczny festyn pod hasłem: WIELKA MAJÓWKA w dniu 14 czerwca 2014 roku. Już od godz. 9.00 rozpoczną się pierwsze atrakcje m.in. BIEG. Następnie od godz. 12.00 rozpocznie się Festyn, a po 22.00 odbędzie się Sąsiedzka Dyskoteka. Zapraszamy do wspólnej zabawy Wszystkich Mieszkańców Sołectwa, Gminy, sympatyków Nowej Iwicznej i Gości.

WIELKA MAJÓWKA W NOWEJ IWICZNEJ

UWAGA na utrudnienia w ruchu:
9.00 - 11.15 - zamknięte ulice na odcinkach - ul. Szkolna (od Krasickiego do Zimowej włącznie), ul. Zimowa (do Wiosennej), ul. Wiosenna (do kortów). Po tej trasie odbędzie się bieg.
9.00 - 24.00 - ul. Szkolna (do Zimowej) - teren festynu.
Bardzo prosimy Kierowców o szczególną ostrożność o okolicach ul. Zimowej, Szkolnej i Krasickiego (przy parkingu i Zespole Szkół Publicznych).

Informacje14 czerwca 2014, 10:00,

Torowe Mistrzostwa Polski w Jeździe Szybkiej na Wrotkach w Słomczynie

UKS Zryw Słomczyn wraz z Polskim Związkiem Sportów Wrotkarskich zaprasza na Torowe Mistrzostwa Polski. Zawody zostaną rozegrane 14 i 15 czerwca 2014 roku na torze wrotkarskim w Słomczynie, przy Zespole Szkół Nr 4, ul. Wilanowska 218. W imprezie wezmą udział najlepsi polscy wrotkarze, którzy rywalizować będą o tytuły mistrzowskie i kwalifikacje do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy. Oprócz Polaków startować będą zawodnicy z Ukrainy, którzy od pięciu lat przyjeżdżają na wielkie wrotkarskie święto do Słomczyna. Dużo emocji dostarczy również rywalizacja dzieci w Pucharze Słomczyna 2014.

TOROWE MISTRZOSTWA POLSKI W JEŹDZIE SZYBKIEJ NA WROTKACH W SŁOMCZYNIE

Program Mistrzostw Polski w Jeździe Szybkiej na Wrotkach:
sobota, 14.06.2014 r.
pierwsze starty: 10.00
uroczyste otwarcie zawodów: 15.00
niedziela, 15.06.2014 r.
rozpoczęcie zawodów: 9.30
zakończenie ok. 16.00

Wielkie emocje gwarantowane zapraszamy! Organizatorzy: UKS Zryw Słomczyn, GOSiR Konstancin-Jeziorna, Polski Związek Sportów Wrotkarskich. Patronat: Starosta Piaseczyński i Burmistrz Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna.