Informacje16 października 2008, 00:00,

REPORTAż - wystawa fotografii Klubu Fotograficznego f8

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Klubu Fotograficznego f8 zatytułowanej: Z żYCIA WZIęTE. Wernisaż odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 października 2008 roku o godzinie 16:00. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury przy ul. Jaworskiego 18 w Konstancinie. Autorzy wystawianych fotografii: A. Andrychowski, D. Bednarski, M.Bukowińska, R. Czułba, I. Dąbrowski, A. Kasperska, D. Kasperska, A. Kielar, T. Myśluk, S. Mróz, M. Orzechowski, A. Piętka, E. Warowny. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na wystawę fotografii w Konstancinie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje10 października 2008, 00:00,

Bieg Jesieni w Uwielinach zaproszenie na imprezę sportową

Komisja Sportu Rady Gminy Prażmów zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców, do wzięcia udziału w Biegu Jesieni Uwieliny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 października 2008 roku. Start i meta: boisko sportowe przy szkole w Uwielinach. Zgłoszenie uczestnictwa u organizatorów w dniu zawodów. Uczestników obowiązuje strój sportowy. ¬ródło informacji o Biegu Jesieni: www.ustanow.pl

Bieg Jesieni w Uwielinach program zawodów:

10:00 - dzieci i młodzież szkoła podstawowa - dystans 1km
10:30 - młodzież gimnazjum i szkoła średnia - dystans 2km
11:15 - kategoria OPEN - dystans 3km
Na zakończenie wręczanie nagród i pamiątkowych dyplomów oraz poczęstunek.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów