Informacje10 października 2008, 00:00,

Bieg Jesieni w Uwielinach zaproszenie na imprezę sportową

Komisja Sportu Rady Gminy Prażmów zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców, do wzięcia udziału w Biegu Jesieni Uwieliny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 października 2008 roku. Start i meta: boisko sportowe przy szkole w Uwielinach. Zgłoszenie uczestnictwa u organizatorów w dniu zawodów. Uczestników obowiązuje strój sportowy. ¬ródło informacji o Biegu Jesieni: www.ustanow.pl

Bieg Jesieni w Uwielinach program zawodów:

10:00 - dzieci i młodzież szkoła podstawowa - dystans 1km
10:30 - młodzież gimnazjum i szkoła średnia - dystans 2km
11:15 - kategoria OPEN - dystans 3km
Na zakończenie wręczanie nagród i pamiątkowych dyplomów oraz poczęstunek.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje5 października 2008, 00:00,

Piaseczyńska Jesień Poezji - Biblioteka Publiczna Piaseczno

Biblioteka Publiczna Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na Piaseczyńską Jesień Poezji. Będzie to spotkanie poetyckie zorganizowane w ramach XXXVII Warszawskiej Jesieni Poezji, które odbędzie się 6 października 2008 roku o godz. 10:00 w czytelni Biblioteki przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas Piaseczyńskiej Jesieni Poezji, gościć będziemy w czytelni Biblioteki - serbskiego poetę, publicystę i krytyka Vladana Stamenkovièa oraz naszą rodzimą poetkę, mieszkankę naszego miasta Elik Aimée (Elżbietę Olszewską-Schilling). Spotkanie oraz dyskusję o poezji współczesnej poprowadzi znany polski poeta, prozaik, krytyk, laureat wielu prestiżowych nagród literackich - Andrzej Zaniewski. Serdecznie zapraszamy na Piaseczyńską Jesień Poezji.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno