Informacje14 czerwca 2009, 00:00,

Remont ulicy Bielawskiej w Konstancinie - informacja

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna poinformował, że w okresie pomiędzy 16 a 26 czerwca 2009 roku, planowane jest przeprowadzenie gruntownego remontu jezdni ul. Bielawskiej na odcinku pomiędzy ul. Mirkowską a ul. Lipową. Są już prowadzone niezbędne roboty mające na celu przygotowanie do tego remontu sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Uprzejmie informujemy, że nie jest planowana przebudowa chodników i zjazdów na posesje. Nowa nawierzchnia ulicy, będzie dostosowana do istniejących zjazdów i chodnika. W związku z powyższym należy liczyć się z całkowitym zamknięciem ruchu dla wszystkich pojazdów na wyżej wymienionym odcinku ulicy Bielawskiej w dniach pomiędzy 16 a 26 czerwca 2009 r. Ewentualne informacje w tej sprawie mogą Państwo uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu: 022 / 717 53 67, -98, -99 wewn. 108, 109, 113. Przepraszamy za utrudnienia. Wykonawca deklaruje, że postara się wykonać remont tak, by był on jak najmniej uciążliwy. Wątek na forum: remont ul. Bielawskiej.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje15 czerwca 2009, 00:00,

Podglądając stalowego ptaka z Pędziwiatrem Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową: PODGL¡DAJ¡C STALOWEGO PTAKA. Tym razem pojedziecie w okolice lotniska i będziecie podglądali samoloty. Trasa niedzielnej wycieczki: Piaseczno - Iwiczna - Zgorzała - Dawidy - Okęcie - Ursynów - Las Kabacki - Józefosław - Piaseczno.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane wycieczką rowerową, spotykają się 21 czerwca 2009 roku, o godzinie 10:00. Miejsce: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piaseczno.masa.waw.pl (współpracują z nami). Zapraszamy wszystkich mieszkańców, na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno