Informacje30 marca 2007, 00:00,

Remont Puławskiej na odcinku Karczunkowska - Kajakowa

W komunikatach na stronie ZTM Warszawa możemy przeczytać, że od dnia 30 marca (piątek) od około godziny 22:00 do dnia 2 kwietnia (poniedziałek) do około godziny 4:00 ruch kołowy na ul. Puławskiej na odcinku od ul. Karczunkowskiej do ul. Kajakowej (w kierunku centrum Warszawy) odbywać się będzie lewą częścią jezdni wschodniej.

W związku z powyższym przystanek KARCZUNKOWSKA 02 zostaje przeniesiony przed skrzyżowanie ul. Puławskiej z ul. Karczunkowską. Przystanek obowiązuje tylko dla linii 709 i 727. Dla linii 606 i 715 zostaje uruchomiony przystanek zastępczy zlokalizowany na ul. Karczunkowskiej przed skrzyżowaniem z ul. Puławską.

Jednocześnie zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanków: JAGIELSKA 02, KAPELI 02, PELIKANÓW 02, £AGIEWNICKA 02 obowiązujących dla linii 709, 715, 727 i 606. Utrudnienia związane są z planowaną naprawą nawierzchni prawej części jezdni ul. Puławskiej na odcinku od ul. Karczunkowskiej do ul. Kajakowej.

źródło informacji: ztm.waw.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje30 marca 2007, 00:00,

Koncert z okazji rocznicy śmierci Ojca Świętego w Tarczynie

Burmistrz Tarczyna oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają mieszkańców Gminy i okolic, na koncert z okazji II rocznicy śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II. Uroczystość odbędzie się w dniu 2 kwietnia 2007 roku (poniedziałek) o godzinie 17:00 na Rynku w Tarczynie.

źródło informacji: www.tarczyn.pl

Przypominamy również o innych spotkaniach z okazji rocznicy śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II. Więcej przeczytacie w informacji: rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn