Informacje30 marca 2007, 00:00,

Koncert z okazji rocznicy śmierci Ojca Świętego w Tarczynie

Burmistrz Tarczyna oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają mieszkańców Gminy i okolic, na koncert z okazji II rocznicy śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II. Uroczystość odbędzie się w dniu 2 kwietnia 2007 roku (poniedziałek) o godzinie 17:00 na Rynku w Tarczynie.

źródło informacji: www.tarczyn.pl

Przypominamy również o innych spotkaniach z okazji rocznicy śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II. Więcej przeczytacie w informacji: rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje24 marca 2007, 00:00,

Dzień otwarty w Zespole Szkół Nr 1 w Piasecznie

Dzisiaj: 24 marca 2007 roku (sobota) w godzinach: 10:00 - 13:00 w Zespole Szkół Nr 1 w Piasecznie, ul. Szpitalna 10 odbędzie Dzień otwarty. W trakcie wizyty w szkole wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać informacje o profilach kształcenia, zawodach i zasadach rekrutacji, zwiedzić szkołę, a także spotkać się z dyrektorem, nauczycielami i uczniami oraz w godzinach 10:30 - 11:30 obejrzeć multimedialną prezentację o szkole.

Zespól Szkół Nr1 w Piasecznie
kliknij aby powiększyć

Zespól Szkół Nr1 w Piasecznie: placówka skupia kilka szkół, których wspólną cechą jest kształcenie w kierunkach technicznych. W szkole proponowane są kierunki związane z: elektroniką, informatyką i mechaniką w nowoczesnym ujęciu, w atrakcyjnych i przyszłościowych kierunkach. Program realizowany w poszczególnych klasach umożliwia zdobycie wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności, które młody człowiek będzie mógł wykorzystać w dalszej nauce na wyższej uczelni lub w pracy zawodowej. Po ukończeniu nauki w jednej z wybranych szkół zespołu absolwenci mają różnorodne perspektywy wyboru dalszej drogi życiowej. Mogą podjąć pracę lub kontynuować naukę na uczelniach o kierunkach ścisłych. Absolwenci tej szkoły najczęściej wybierają Politechnikę Warszawską, ale niektórzy ukończyli prawo, dziennikarstwo czy filologię angielską, filologię polską na renomowanych uczelniach. (...)

Z większą ilością informacji o Zespole Szkół Nr 1 zapoznasz się na stronie szkoły: www.zs1piaseczno.webpark.pl. Zdjęcie wykorzystane z informacji pochodzi z ich strony.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno