Informacje19 czerwca 2007, 00:00,

Remont przejazdu kolejowego na Bielawskiej w Konstancinie

Od jutra, czyli 20 czerwca 2007 roku, zamknięty zostaje przejazd kolejowy na ulicy Bielawskiej w Konstancinie. Autobusy linii 710 i N50 od początku kursowania do odwołania (na ok. 2 tygodnie), zostają skierowane na trasy objazdowe. Linia 710 (w obu kierunkach) i linia N50 (tylko w kierunku krańca Skolimów) od skrzyżowania ulic Warszawska Mirkowska ulicami: Mirkowska - al. Wojska Polskiego i dalej własnymi trasami.

Na trasie objazdowej obowiązują przystanki:
KLARYSEW 51 - na ul. Mirkowskiej po skręcie z ul. Warszawskiej dla linii 710 i N50,
MIRKOWSKA 53 - na ul. Mirkowskiej za ul. Bielawską (kierunek Papiernia) dla linii 710 i N50,
MIRKOWSKA 54 - na ul. Mirkowskiej za ul. Bielawską (kierunek ul. Warszawska) dla linii 710.

Zawieszone zostają przystanki: MIRKOWSKA 03 i 04, PO£UDNIOWA 01 i 02. Utrudnienia związane są z remontem przejazdu kolejowego. Informacja o remoncie przejazdu kolejowego pochodzi z oficjalnej strony Gminy Konstancin Jeziorna konstancinjeziorna.pl, z którą współpracujemy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna

Informacje15 października 2007, 00:00,

Dzień Latawca Loty i Nieloty w Konstancienie - zaproszenie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Dzień Latawca loty i nieloty, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 20 października 2007 roku, od godziny 12:00. Miejsce imprezy: łąki na tyłach targowiska, przy osiedlu Grapa. Informacja powstała na podstawie plakatu reklamującego Dzień Latawca na stronie KDK: www.kdk-info.pl

Dzień Latawca Loty i Nieloty w Konstancienie
kliknij aby powiększyć plakat

Podczas Dnia Latawca będzie: kolorowo, wesoło i latawcowo. Organizator Konstanciński Dom Kultury zaplanował: liczne gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Serdecznie zapraszamy na Dzień Latawca!