Informacje20 czerwca 2007, 00:00,

Pędziwiatr nocna wycieczka w Noc Świętojańską do Czerska

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr w Piasecznie organizuje kolejną wycieczkę klubową. Tym razem celem wycieczki jest nocna wyprawa rowerowa do Czerska, by wraz z Bractwem Rycerskim w ruinach zamku spędzić tę najkrótszą w roku noc. Wycieczka w Noc Świętojańską odbędzie się w sobotę 23 czerwca 2007 roku.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

W planach nocnej wycieczki jest ognisko na zamku w Czersku, tak więc organizatorzy wycieczki proszą o zabranie kiełbasek i czegoś na ząb. Osoby zainteresowane wycieczką z Pędziwiatrem spotykają się w sobotę 23 czerwca 2007 roku, o godzinie 22:00 przed budynkiem GOSiR Piaseczno, przy ulicy Sikorskiego. Organizatorami nocnej wycieczki jest KTR Pędziwiatr, oraz PTTK Piaseczno.

źródło informacji: piaseczno.masa.waw.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje20 czerwca 2007, 00:00,

Gminne Święto Strażaka 80-lecie Jednostki OSP Nowa Wola

Zarząd Gminny ZOSP RP oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zapraszają na Gminne Święto Strażaka oraz 80-lecie Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej OSP Nowa Wola. Uroczystości odbędą się w najbliższą niedzielę 24 czerwca 2007 roku, o godzinie 15:00 w Nowej Woli przy świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej.

Gminne Święto Strażaka i 80-lecie Jednostki OSP Nowa Wola - program:
15:00 Msza Święta polowa.
16:15 Uroczysty Apel i przemówienia okolicznościowe.
17:15 Pokazy strażackie.
18:00 Koncert zespołu CLASSIC.
19:15 - 22:00 Dyskoteka z D.J.

Projekt realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Informacja powstała na podstawie informacji podanej przez Marcina Kania na naszym forum: Gminne Święto Strażaka Nowa Wola. Na stronie Marcina dostępny jest plakat z zaproszeniem na uroczystości: plakat.pdf. Zapraszamy Was na uroczystości związane z Gminnym Świętem Strażaka oraz 80-leciem Jednostki OSP Nowa Wola.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola