Informacje10 maja 2013, 00:00,

Puchar Świata w Kickboxingu dla Doroty Godziny z X Fight Piaseczno w Innsbrucku 2013


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


3-5 maja 2013 roku jak co roku drużyna kickboxerów uczestniczyła w Pucharze Świata w Innsbrucku. Najlepiej wypadła Dorota Godzina, która triumfowała w formule full contact w kat. wag. 56 kg. Dorota w finale pokonała po bardzo ostrej walce Dunkę Ytte Andersen. To już ósmy Puchar Świata w karierze zdobyty przez tę zawodniczkę i kolejny krok w przygotowaniach do tegorocznej Olimpiady Sportów Walki - World Combat Games w St. Petersburgu.

PUCHAR ŚWIATA W KICKBOXINGU DLA DOROTY GODZINY Z X FIGHT PIASECZNO W INNSBRUCK 2013

Barw Piaseczna bronili ponadto: Emilia Szabłowska, Justyna Tadros, Kuba Lipski, Kuba Miktus oraz Bartek Krysik. Młodzi podopieczni klubu kickboxingu walczyli dzielnie, zdobyli dużo doświadczenia i choć tym razem skończyło się na lokatach 5-8 liczymy, że start ten zaprocentuje w przyszłości.

BARTEK KRYSIK, JAKUB LIPSKI, JUSTYNA TADROS, KUBA MIKRUS
Od lewej: Bartek Krysik, Jakub Lipski, Justyna Tadros, Kuba Mikrus. Zdjęcie: Marcin Pałuba
autor/źródło: Piaseczyński Klub Kick-Boxingu
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje9 maja 2013, 00:00,

Dom Literatów w Oborach zaproszenie na spotkanie z cyklu Wirtualne Muzeum Konstancina


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Konstanciński Dom Kultury zaprasza w najbliższą sobotę 11 maja 2013 roku na spotkanie z cyklu Wirtualne Muzeum Konstancina. Spotkanie pt. DOM LITERATÓW W OBORACH poprowadzi red. Hanna Zofia Etemadi i odbędzie się w siedzibie KDK przy ul. Jaworskiego 18 w Konstancinie-Jeziornie. Początek spotkania o godz. 17:00. Wstęp wolny. Zapraszamy!

DOM LITERATÓW W OBORACH SPOTKANIE Z CYKLU WIRTUALNE MUZEUM KONSTANCINA

Spotkanie z cyklu Wirtualne Muzeum Konstancina DOM LITERATÓW W OBORACH W 1948 r. w Pałacu w Oborach odebranym mocą dekretu o nacjonalizacji rodzinie Potulickich otwarto Dom Pracy Twórczej Związku Literatów Polskich. Przez lata miejsce to było enklawą dla wybranych pośród morza szarzyzny socjalistycznej rzeczywistości. Bywali tu Marian Brandys, Julia Hartwig, Józef Hen, Maria Janion, Artur Międzyrzecki, Magdalena Samozwaniec, Jerzy Skolimowski, Antoni Słonimski i wielu innych, reprezentujących różne nurty pisarstwa, różne opcje światopoglądowe i różny stosunek do panującego ustroju. Po latach i przełomie z 1989 r. Obory nie przestawały cieszyć się prestiżem, ale ponieważ młodzi pisarze już się tu nie pojawiali, stały się stopniowo reliktem odchodzącej już epoki.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie