Informacje23 kwietnia 2016, 18:11,

Przystanek Zalesie nr 76 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

PRZYSTANEK ZALESIE - GAZETA SOŁECKA ZALESIE GÓRNE

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-76.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 kwietnia 2016, 14:00,

Wielkie sprzątanie Runowa


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 kwietnia 2016 roku zapraszamy na Wielkie sprzątanie Runowa. Zbiórka dla zainteresowanych włączeniem się do akcji, będzie miała miejsce o godzinie 14:00 pod Klubem Kultury w Runowie. Po sprzątaniu na uczestników czeka ognisko w Miasteczku Westernowym.

WIELKIE SPRZĄTANIE RUNOWA

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w lokalnej inicjatywie sprzątania Ziemi! Rozdajemy worki, rękawiczki, dzielimy się na rewiry. Z góry dziękujemy za pomoc, bowiem wspólnie odzyskamy blask zarówno lasu Runowskiego jak i całej miejscowości.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie