Informacje24 kwietnia 2016, 14:00,

Wielkie sprzątanie Runowa


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


24 kwietnia 2016 roku zapraszamy na Wielkie sprzątanie Runowa. Zbiórka dla zainteresowanych włączeniem się do akcji, będzie miała miejsce o godzinie 14:00 pod Klubem Kultury w Runowie. Po sprzątaniu na uczestników czeka ognisko w Miasteczku Westernowym.

WIELKIE SPRZĄTANIE RUNOWA

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w lokalnej inicjatywie sprzątania Ziemi! Rozdajemy worki, rękawiczki, dzielimy się na rewiry. Z góry dziękujemy za pomoc, bowiem wspólnie odzyskamy blask zarówno lasu Runowskiego jak i całej miejscowości.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 kwietnia 2016, 19:00,

AB OVO-VIP-OWO KONSTANCIN


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23 kwietnia 2016 roku o godz. 19.00 odbędzie się AB OVO Vip-owo. Miejsce: KDK ul. Mostowa 15 Konstancin-Jeziorna. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasie KDK lub na kupbilecik.pl

AB OVO-VIP-OWO KONSTANCIN

AB OVO to ulubieńcy konstancińskiej publiczności zapraszają w kolejną podróż improwizowaną. Będzie jak zwykle sympatycznie i bardzo zabawnie. Grupa wystąpi wspólnie z gwiazdą wieczoru – Mikołajem Cieślakiem, artystą kabaretowym i współtwórcą Kabaretu Moralnego Niepokoju. Gwarantujemy, nagłe zwroty akcji, dużo niespodzianek i świetną zabawę.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie