Informacje10 czerwca 2015, 19:37,

Przystanek Zalesie nr 68 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-68.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1517&start=30
Informacje13 czerwca 2015, 09:00,

Torowe Mistrzostwa Polski w Jeździe Szybkiej na Wrotkach w Słomczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Od 12 do 14 czerwca 2015 roku na torze w Słomczynie rozegrane zostaną Torowe Mistrzostwa Polski w Jeździe Szybkiej na Wrotkach. Zmagania sportowców na żywo będzie można oglądać w Internecie. Emocje gwarantowane. Zapraszamy! O puchary i nagrody na torze wrotkarskim przy Zespole Szkół nr 4 (ul. Wilanowska 218) w Słomczynie powalczą najlepsi zawodnicy z kraju i z zagranicy. Organizatorami zawodów są: Uczniowski Klub Sportowy Zryw oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

Torowe Mistrzostwa Polski w Jeździe Szybkiej na Wrotkach w Słomczynie

Zapraszamy wszystkich do kibicowania w piątek (12 czerwca) od godz. 18.00, a w sobotę i niedzielę (13 i 14 czerwca) od godz. 9.00. Zmagania sportowców będzie można oglądać również w Internecie. Relacja na żywo prowadzona będzie na stronie internetowej: live.knc.pl. Patronat nad imprezą objęli Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna oraz Polski Związek Sportów Wrotkarskich. Zapraszamy!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=4103

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie