Informacje13 czerwca 2015, 09:00,

Torowe Mistrzostwa Polski w Jeździe Szybkiej na Wrotkach w Słomczynie

Od 12 do 14 czerwca 2015 roku na torze w Słomczynie rozegrane zostaną Torowe Mistrzostwa Polski w Jeździe Szybkiej na Wrotkach. Zmagania sportowców na żywo będzie można oglądać w Internecie. Emocje gwarantowane. Zapraszamy! O puchary i nagrody na torze wrotkarskim przy Zespole Szkół nr 4 (ul. Wilanowska 218) w Słomczynie powalczą najlepsi zawodnicy z kraju i z zagranicy. Organizatorami zawodów są: Uczniowski Klub Sportowy Zryw oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

Torowe Mistrzostwa Polski w Jeździe Szybkiej na Wrotkach w Słomczynie

Zapraszamy wszystkich do kibicowania w piątek (12 czerwca) od godz. 18.00, a w sobotę i niedzielę (13 i 14 czerwca) od godz. 9.00. Zmagania sportowców będzie można oglądać również w Internecie. Relacja na żywo prowadzona będzie na stronie internetowej: live.knc.pl. Patronat nad imprezą objęli Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna oraz Polski Związek Sportów Wrotkarskich. Zapraszamy!

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=4103
Informacje13 czerwca 2015, 10:00,

Targi Mody połączone z pokazem mody w Impresji Piaseczno