Informacje25 lutego 2019, 07:00,

Przystanek Zalesie nr 104 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

Przystanek Zalesie nr 104 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Najnowsze numery gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-104.pdf. Zachęcamy do pobrania gazetek Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

Informacje22 lutego 2019, 07:00,

Czasowe zamknięcie biblioteki w Zalesiu Górnym

Z powodu remontu biblioteka w Zalesiu Górnym będzie nieczynna. Książki można wypożyczać do 22 lutego. Od 25 lutego do 24 kwietnia biblioteka będzie zamknięta.

Czasowe zamknięcie biblioteki w Zalesiu Górnym

Budynek, w którym jest biblioteka, będzie dostosowywany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W tym czasie trwać będzie też remont pomieszczeń bibliotecznych, dlatego zmuszeni jesteśmy zamknąć placówkę. Oczywiście przez wzgląd na zamknięcie, kary za przetrzymanie książek nie będą naliczane, prosimy się nie niepokoić powiadomieniami z systemu bibliotecznego – mówi Sylwia Chojnacka-Tuzimek, Zastępca Dyrektora Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno. Zapraszamy do innych bibliotek i przepraszamy za utrudnienia.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno