Informacje22 lutego 2019, 07:00,

Czasowe zamknięcie biblioteki w Zalesiu Górnym

Z powodu remontu biblioteka w Zalesiu Górnym będzie nieczynna. Książki można wypożyczać do 22 lutego. Od 25 lutego do 24 kwietnia biblioteka będzie zamknięta.

Czasowe zamknięcie biblioteki w Zalesiu Górnym

Budynek, w którym jest biblioteka, będzie dostosowywany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W tym czasie trwać będzie też remont pomieszczeń bibliotecznych, dlatego zmuszeni jesteśmy zamknąć placówkę. Oczywiście przez wzgląd na zamknięcie, kary za przetrzymanie książek nie będą naliczane, prosimy się nie niepokoić powiadomieniami z systemu bibliotecznego – mówi Sylwia Chojnacka-Tuzimek, Zastępca Dyrektora Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno. Zapraszamy do innych bibliotek i przepraszamy za utrudnienia.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno

Informacje26 lutego 2019, 18:00,

Koncert jazzowy Gniewomira Tomczyka Project w Starej Iwicznej

26 lutego 2019 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert jazzowy Gniewomira Tomczyka Project. Bilety w przedsprzedaży 20 zł/os., w dniu koncertu 30 zł. Miejsce: siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy.

Koncert jazzowy Gniewomira Tomczyka Project w Starej Iwicznej

Gniewomir Tomczyk / Project  - brzmienie projektu oscyluje pomiędzy jazz'em a elekotroniką. Zespoł wykonuje rozbudowane, progresywne kompozycje zahaczające o takie gatunki muzyczne jak: jazz, avant-jazz, drum’n’bass, dub czy ambinet. Podczas koncertów nie brakuje melodyjnych, spokojnie sączących się jazzowych fraz, wyrazistego neo - soulowego wokalu czy mocnych, elektronicznych beat'ów. Występy na żywo to spójny kolaż utworów zawartych na debiutanckiej płycie Gniewomira pt. Event Horizon oraz nowych kompozycji zapowiadających trzeci krążek - Pieces of My Journey. Artysta obecnie wydał swój najnowszy drugi album "live" pt. Quality Jazz Live.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Skład zespołu: Gniewomir Tomczyk – drums / samples, MIN t – vocal / rap / synth bass, Maciej Kądziela – sax, Zdzisław Kalinowski – keys.