Informacje3 września 2013, 00:00,

Przygotuj sobie niepowtarzalne szkolne gadżety

Własnoręcznie przygotowane piórniki, oryginalnie ozdobione worki na kapcie oraz niepowtarzalne zakładki do książek - to wszystko będą mogli przygotować najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. W sobotę, 7 września 2013 roku w galerii handlowej odbędą się bowiem wyjątkowe, artystyczne warsztaty, podczas których maluchy będą mogły wyposażyć swój szkolny plecak. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

PRZYGOTUJ SOBIE NIEPOWTARZALNE SZKOLNE GADżETY

Każdy uczeń chciałby mieć przybory szkolne, których nie można kupić w zwykłym sklepie. Podczas warsztatów artystycznych w CH Auchan Piaseczno maluchy będą miały wyjątkową okazję, aby własnoręcznie przygotować sobie szkolne gadżety, których pozazdroszczą im rówieśnicy. Pod okiem animatorki, uczestnicy zabawy będą mogli wykonać między innymi oryginalne, drewniane piórniki. Maluchy będą je mogły pokryć fantazyjnymi wzorami za pomocą farb lub udekorować techniką decoupage, która polega na takim przyklejaniu wzoru wyciętego z papieru, by wyglądał jak namalowany. Bardziej zręczni uczniowie będą mogli natomiast uszyć swój własny, filcowy piórnik i udekorować go wyszywanymi wzorami.

MALOWANY PIÓRNIK SZKOLNY

Nie mniej ważne jest posiadanie oryginalnego worka na kapcie, dzięki któremu maluchy szybko będą mogły odnaleźć swoje obuwie w szkolnej szatni. Otrzymane od CH Auchan Piaseczno worki, uczestnicy zabawy będą mogli dowolnie ozdobić mazakami i farbami do tkanin lub wraz z animatorką wyszyć na nich kolorowe wzory. Warsztaty artystyczne będą również wyjątkową okazją do stworzenia zakładek do książek. Plecione z materiału, papierowe, ozdobione frędzelkami czy koralikami – własnoręcznie przygotowane zakładki nie pozwolą zapomnieć, na której stronie podręcznika znajduje się zadana przez nauczyciela praca domowa. Wspólne tworzenie szkolnych gadżetów odbędzie się w sobotę, 7 września w CH Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie, w godzinach 12.00 – 18.00.
autor/źródło: Justyna Kolczyńska - Public Relations CH Auchan

Informacje3 września 2013, 00:00,

ZBIÓRKA KRWI W GÓRZE KALWARII

3 września 2013 roku odbędzie się zbiórka krwi w Górze Kalwarii. Miejsce: "Pod Arkadami" w Górze Kalwarii. O życiodajny płyn proszą 1) Marzena Szczepańska, mieszkanka gminy Góra Kalwaria, przed którą operacja kręgosłupa 9 października w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy. O krew prosi także rodzina 2) Pana Roberta Kotowskiego, który leży w szpitalu MSWiA w Warszawie na oddziale neurochirurgii. Za wsparcie z góry dziękujemy. Prosimy przy rejestracji zadeklarować dla kogo chcą Państwo przeznaczyć krew. Po zbiórce o godz. 18.00 w naszej siedzibie (DPS) zebranie klubu HDK. Serdecznie wszystkich zachęcamy do udziału w zbiórce i zapraszamy obecnych i przyszłych członków klubu na zebranie.

ZBIÓRKA KRWI W GÓRZE KALWARII

Klub Honorowych Dawców Krwi w Górze Kalwarii Siedziba: Dom Pomocy Społecznej, ul. Szpitalna 1, 05-530 Góra Kalwaria www.facebook.com/OddajKrew Telefon: 666 096 912, e-mail: klubhdkgorakalwaria@gmail.com
autor/źródło: Klub Honorowych Dawców Krwi w Górze Kalwarii