Informacje15 marca 2014, 00:00,

Przygody niebieskiego smoka - Bajkowa Niedziela

Centrum Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli zaprasza na spektakl pod tytułem: PRZYGODY NIEBIESKIEGO SMOKA, w wykonaniu Teatru Echo. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 16 marca 2014 roku, o godzinie 14.30 oraz 16.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych (dzieci), 5 złotych (dorośli). Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14.00 w kasie Centrum Kultury. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Piaseczna.

PRZYGODY NIEBIESKIEGO SMOKA - BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

Teatr ECHO "Przygody niebieskiego smoka" Pewnego razu z wielkiego jaja wykluwa się mały smok... Nie pluje ogniem, nie straszy dzieci i nie zjada biednych owieczek. Słowem - bardzo różni się od swoich braci. Poza tym jest całkowicie i kompletnie... niebieski. Wyrusza więc w magiczny świat bajek, by znaleźć odpowiedź na pytanie: dlaczego jestem inny? Czy pomoże mu nie do końca Dzielny Rycerz? Czy drewniany Pinokio udzieli mu odpowiedzi? Być może inne, bajkowe i znane Wam postaci będą pomocne? Śpiąca Królewna, Kopciuszek, Czerwony Kapturek? A może odpowiedź znajdzie zupełnie gdzie indziej? Opowieść będąca w duchu tolerancji i akceptowania inności.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje16 marca 2014, 00:00,

Konkurs plastyczny Wielkanocny Jarmark

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie ogłasza V edycję konkursu Wielkanocny Jarmark. Tematyka Konkursu: Stroik Wielkanocny. Termin nadsyłania prac upływa 14 kwietnia 2014 r. na adres: Gminny Ośrodek Kultury ul. ks. Cz. Oszkiela 3, Tarczyn. Celem konkursu jest propagowanie tradycji i folkloru związanego ze świętami wielkanocnymi, rozwój wrażliwości plastycznej i artystycznej, pogłębienie wiedzy na temat symbolu i znaczenia jajka w obrzędowości ludowej. Więcej informacji można przeczytać w poniższym regulaminie:

Konkurs plastyczny Wielkanocny Jarmark