Informacje16 marca 2014, 00:00,

Konkurs plastyczny Wielkanocny Jarmark

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie ogłasza V edycję konkursu Wielkanocny Jarmark. Tematyka Konkursu: Stroik Wielkanocny. Termin nadsyłania prac upływa 14 kwietnia 2014 r. na adres: Gminny Ośrodek Kultury ul. ks. Cz. Oszkiela 3, Tarczyn. Celem konkursu jest propagowanie tradycji i folkloru związanego ze świętami wielkanocnymi, rozwój wrażliwości plastycznej i artystycznej, pogłębienie wiedzy na temat symbolu i znaczenia jajka w obrzędowości ludowej. Więcej informacji można przeczytać w poniższym regulaminie:

Konkurs plastyczny Wielkanocny Jarmark

Informacje16 marca 2014, 00:00,

OZDOBA WIELKANOCNA konkurs wielkanocny

Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 5 w Piasecznie oraz Biblioteka Publiczna Filia Piaseczno-Osiedle Oddział dla dzieci i młodzieży zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 3-13 lat do udziału w konkursie na OZDOBĘ WIELKANOCNĄ. Praca konkursowa polega na wykonaniu dowolną techniką ozdoby wielkanocnej. Termin nadsyłania prac mija 9 kwietnia 2014 roku, natomiast rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14 kwietnia 2014 roku o godzinie 15.00 w filii Piaseczno-Osiedle, ul. Szkolna 9. Szczegóły konkursu są na poniższym plakacie:

OZDOBA WIELKANOCNA