Informacje24 marca 2012, 00:00,

Przygody Koziołka nie Matołka w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: PRZYGODY KOZIO£KA NIE MATO£KA, w wykonaniu Teatru KUFFER. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 25 marca 2012 roku, o godzinie 14.30 i 16.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych (dzieci), 5 złotych (dorośli). Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Zapraszam!

TYTU£

Teatr KUFFER Przygody Koziołka nie Matołka: ta należąca do klasyki bajka jest tym razem opowiedziana w nieco inny sposób i przedstawia nam Koziołka w nowym świetle. Czy odmieniony bohater przypadnie Wam do gustu? Znany przez wszystkich i lubiany Koziołek w naszej bajce wcale nie jest matołkiem... Przeżywa zabawne i pouczające przygody. Wszystkiemu towarzyszy dużo śmiechu i muzyki. Mnóstwo barwnych postaci, wartka akcja. Interaktywny spektakl z udziałem wspaniałych aktorów wielokrotnie występujących już na naszej scenie- Anny, oraz Andrzeja Musiałów. Piosenki, zabawne przygody, dużo śmiechu i oczywiście wspólna zabawa z dziećmi. Więcej informacji na stronie: www.teatrkuffer.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje24 marca 2012, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego Pejzaż zimowy

23 marca 2012 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: PEJZAż ZIMOWY. Spośród 15 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, oraz członkowie jury, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Karolinie, Małgorzacie oraz Andrzejowi, których zdjęcia wygrały w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia.

Zwycięzcy w konkursie Pejzaż zimowy:

MIEJSCE 1
Autor: lizzy (Karolina)

MIEJSCE 2
Autor: SPOT (Małgorzata)

MIEJSCE 3
Autor: MultiPass (Andrzej)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku: PEJZAż ZIMOWY. Od kwietnia 2012 roku rozpoczyna się kolejna edycja konkursu fotograficznego tematycznego: CHWILO TRWAJ. Na Wasze zdjęcia czekamy do 10 kwietnia.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: