Informacje24 marca 2012, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego Pejzaż zimowy

23 marca 2012 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: PEJZAż ZIMOWY. Spośród 15 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, oraz członkowie jury, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Karolinie, Małgorzacie oraz Andrzejowi, których zdjęcia wygrały w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia.

Zwycięzcy w konkursie Pejzaż zimowy:

MIEJSCE 1
Autor: lizzy (Karolina)

MIEJSCE 2
Autor: SPOT (Małgorzata)

MIEJSCE 3
Autor: MultiPass (Andrzej)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku: PEJZAż ZIMOWY. Od kwietnia 2012 roku rozpoczyna się kolejna edycja konkursu fotograficznego tematycznego: CHWILO TRWAJ. Na Wasze zdjęcia czekamy do 10 kwietnia.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: