Informacje20 lipca 2014, 13:00,

Prot i Filip napsocą w Piasecznie - bezpłatny spektakl teatralny dla dzieci w galerii Auchan


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Kto się czubi, ten się lubi – na ile trafne jest to powiedzenie przekonają się najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno, którzy letni wypoczynek spędzają w mieście. W niedzielę 20 lipca 2014 roku w ramach wakacyjnych spotkań teatralnych maluchy poznają historię pełnej psot i żartów przyjaźni Prota i Filipa. Wstęp wolny!

Będzie to już drugie spotkanie z cyklu „Wakacje z bajkami”, jakie galeria handlowa przygotowała dla swoich najmłodszych gości. Pełna dowcipnych dialogów i pełnych humoru sytuacji opowieść z pewnością udowodni maluchom, że wakacje w mieście nie muszą być nudne!Podczas bezpłatnego przedstawienia mali widzowie poznają zabawną historię nietypowej przyjaźni Prota i Filipa, którzy nie przepuszczą żadnej okazji, aby spłatać sobie nawzajem figle. Jak jednak zachowają się przyjaciele, gdy znajdą się w sytuacji kryzysowej?

Spektakl „Prot i Filip” napisany został na podstawie najsłynniejszych wierszy polskich pisarzy – Jana Brzechwy oraz Juliana Tuwima. W pełen humoru sposób, przedstawienie uczy dzieci, jak wielką wartością w życiu każdego jest przyjaźń i szacunek do drugiej osoby.

Spotkanie w ramach cyklu „Wakacje z bajkami” odbędzie się w niedzielę 20 lipca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Bezpłatne przedstawienie odegrane zostanie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Kolejne spotkania odbędą się w niedziele 3, 17 i 31 sierpnia.

Harmonogram przedstawień:
- 3 sierpnia – „Stary Clown i morze”
- 17 sierpnia – „Przygody Pana Soczewki”
- 31 sierpnia – „Jak to w rodzinie”

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 sierpnia 2014, 08:00,

ZTM Warszawa - nowe bilety, nowe ulgi od 1 sierpnia 2014


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 sierpnia 2014 roku wchodzą w życie zmiany w taryfie biletowej komunikacji miejskiej i podmiejskiej ZTM, katalogu osób uprawnionych do korzystania z przejazdów ulgowych i bezpłatnych, w tym w ramach Karty Warszawiaka. Bilety ważne wyłącznie w II strefie.

Zmiany w taryfie ulgach i regulaminie od sierpnia

Do taryfy biletowej zostały wprowadzone bilety długookresowe imienne ważne wyłącznie w II strefie biletowej. To oferta skierowana do tych mieszkańców aglomeracji warszawskiej, którzy z komunikacji korzystają wyłącznie w strefie tzw. podmiejskiej. Obecnie muszą kupować bilety długookresowe, które są ważne w obu strefach. Wprowadzenie biletu wyłącznie na II strefę pozwoli im obniżyć koszty podróżowania. Bilet 30-dniowy imienny ważny w obu strefach kosztuje obecnie 210 zł. Taki sam bilet ale ważny tylko w II strefie będzie kosztował tylko 112 zł. Różnice w przypadku biletu 90-dniowego imiennego będą jeszcze większe. Bilet ważny w obu strefach to koszt 536 zł. Bilet ważny tylko w II strefie kosztować będzie natomiast jedynie 282 zł.

Pełny komunikat na temat zmian dostępny jest na stronie ZTM pod linkiem: www.ztm.waw.pl Ulotka dotycząca zmian taryfowych od 1 sierpnia 2014 r. do pobrania: zmiany taryfowe ZTM (.pdf).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Anonimowy, 16 lipca 2019
Czy tańsze bilety na 1+2 strefę dotyczą mieszkańców Piaseczna??

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie