Informacje1 sierpnia 2014, 08:00,

ZTM Warszawa - nowe bilety, nowe ulgi od 1 sierpnia 2014


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


1 sierpnia 2014 roku wchodzą w życie zmiany w taryfie biletowej komunikacji miejskiej i podmiejskiej ZTM, katalogu osób uprawnionych do korzystania z przejazdów ulgowych i bezpłatnych, w tym w ramach Karty Warszawiaka. Bilety ważne wyłącznie w II strefie.

Zmiany w taryfie ulgach i regulaminie od sierpnia

Do taryfy biletowej zostały wprowadzone bilety długookresowe imienne ważne wyłącznie w II strefie biletowej. To oferta skierowana do tych mieszkańców aglomeracji warszawskiej, którzy z komunikacji korzystają wyłącznie w strefie tzw. podmiejskiej. Obecnie muszą kupować bilety długookresowe, które są ważne w obu strefach. Wprowadzenie biletu wyłącznie na II strefę pozwoli im obniżyć koszty podróżowania. Bilet 30-dniowy imienny ważny w obu strefach kosztuje obecnie 210 zł. Taki sam bilet ale ważny tylko w II strefie będzie kosztował tylko 112 zł. Różnice w przypadku biletu 90-dniowego imiennego będą jeszcze większe. Bilet ważny w obu strefach to koszt 536 zł. Bilet ważny tylko w II strefie kosztować będzie natomiast jedynie 282 zł.

Pełny komunikat na temat zmian dostępny jest na stronie ZTM pod linkiem: www.ztm.waw.pl Ulotka dotycząca zmian taryfowych od 1 sierpnia 2014 r. do pobrania: zmiany taryfowe ZTM (.pdf).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Anonimowy, 16 lipca 2019
Czy tańsze bilety na 1+2 strefę dotyczą mieszkańców Piaseczna??
Informacje20 lipca 2014, 16:00,

Małgorzata Jarecka wystąpi w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Edith Piaf, Dalida i Joe Dassin piosenki tych wielkich francuskich artystów usłyszymy w niedzielę 20 lipca 2014 roku w konstancińskim Parku Zdrojowym. Tego dnia w amfiteatrze z programem artystycznym pt. "Paryska przygoda" wystąpi Małgorzata Jarecka. Artystce na scenie towarzyszyć będą znakomici muzycy: Marek Stefankiewicz (pianino), Andrzej Wysocki (kontrabas) i Mariusz Mocarski (instrumenty perkusyjne). Początek koncertu o godz. 16.00. Zapraszamy.

Małgorzata Jarecka wystąpi w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie