Informacje25 października 2017, 12:15,

Promowaniem zawodu policjanta - spotkanie z licealistami w Tarczynie

Policjanci i przedstawiciel kadr Komendy Stołecznej Policji spotkali się z uczniami tarczyńskiego liceum, by rozmawiać o perspektywach, jakie daje służba w policji. Program realizowany jest w ramach działań związanych z "Promowaniem zawodu policjanta".

PROMOWANIEM ZAWODU POLICJANTA - SPOTKANIE Z LICEALISTAMI W TARCZYNIE

Spotkanie zorganizowano z inicjatywy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie oraz policjantów z komisariatu w Tarczynie. W dzisiejszej lekcji przeprowadzonej dla uczniów klasy maturalnej z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tarczynie tematem wiodącym było promowanie zawodu policjanta.

Uczniom zaprezentowano zarówno wymogi, jakie musi spełnić kandydat na policjanta oraz omówiono jak wygląda proces rekrutacji.

Przedstawiona została możliwość rozwoju i kształcenia zawodowego. Atrakcyjność służby obrazował przedstawiony uczniom film, a także osobiste doświadczenia policjantów współprowadzących dzisiejsze zajęcia.

Założeniem działań podjętych w całym garnizonie stołecznym, a skierowanym do klas maturalnych jest chęć rozpowszechniania informacji dotyczących rekrutacji oraz wymogów formalnych związanych z przyjęciem do policyjnej służby. Policjanci przypominają, że wszyscy chętni podjęcia służby w policji znajdą szczegółowe informacje na stronie komendy stołecznej policji pod adresem www.policja.waw.pl

W dzisiejszym spotkaniu w Tarczynie uczestniczyli: Pani Anna Misztal reprezentująca wydział doboru KSP, Pani Iwona Dykowska z wydziału wspomagającego KPP w Piasecznie oraz sierż. Małgorzata Witak z komisariatu policji w Tarczynie i kom. Jarosław Sawicki.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Informacje28 października 2017, 11:00,

Mecz MKS Piaseczno - Sparta Jazgarzew

Już w najbliższą sobotę 28 października 2017 roku o godzinie 11.00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie odbędzie się mecz derbowy IV ligi ze Spartą Jazgarzew. Zapraszamy!

MECZ MKS PIASECZNO - SPARTA JAZGARZEW